Wpis z mikrobloga

Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o tym, że jest prostytutką i jeszcze opowiada o swojej "pracy". Jak jest to niech sobie jest, ale, żeby doszło do tego, że to jest powód do dumy? I jeszcze jakieś towarzystwo wsparcia pracujących seksualnie.
Instagram wsparcia dla pracujących seksualnie
Czy tylko dla mnie to jest chore, gdzie zmierza gatunek ludzki?
#logikarozowychpaskow #patologiazmiasta #gownowpis

W komentarzach patowpisy tej damy.
czarny_minion - Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o ty...

źródło: comment_1587958420HgPO1e1e4pcOtOD0gQwBsL.jpg

Pobierz
  • 438
@niezwornowazony Może nie potrafię tego zrozumieć, bo jestem typem kobiety, która wybiera w życiu ciężką drogę wykształcenia i późniejszej pracy.

Dlatego ją "zaatakowałam", bo nie opowiada ona o prostytucji nawet w sposób zdrowy tylko taki- nie potrafię tego określić. Sposób ten jest zbyt wulgarny po prostu.
@czarny_minion mordo, ale #!$%@? Cię obchodzi jak kto pracuje? Laska pracuje seksualnie i prowadzi Ig reklamując się na nim, bo na tym polega rzeczywistość massmediow. Oczywiście jej profil powinien zostać jakoś oznaczony w kategorii +18,by dzieciaki przypadkowo na nią nie wpadły, ale oprócz tego ta dziewczyna nie robi nic złego. Jeśli to jej sprawia przyjemność, to czemu nie? ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@czarny_minion: zmartwie cię i powiem, że wcale nie jesteś specjalnym płatkiem śniegu. Praca prostytutki nie jest szanowana i nie jest jakimś znakiem czasu, większość osób sądzi jak ty bo może potem brandzlować się do swojej własnej moralności i zajebistości bo ja bym NIGDY ha tfu taki zawód itd.
Jej wagina, jej moralność. Póki nie krzywdzi tym innych np. okłamując potencjalnego partnera, że jest księgową to jest to ok. Może być z
@czarny_minion: no okrutna chamica z niej, ale tak naprawdę to czego oczekiwać? Dziewczyna zapewne z patologicznego otoczenia, najpewniej z przeciętnym IQ, prawdopodobnie wychowana w niedostatku lub biedzie. Zawód nie jest tutaj powodem, jest raczej skutkiem. Bo mało takich co siedzą na zmywaku w UK i plują na Polskę i Polaków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona nie jest jakimś niechlubnym wyjątkiem. Tacy ludzie istnieli od zawsze, a dzięki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 107
@czarny_minion: o kurcze czekałam na ten argument z dziećmi. Pada on absolutnie zawsze kiedy ktoś widzi coś co go gorszy ale podświadomie wie, że nie jest to jego sprawa xD
Po pierwsze za to co oglądają dzieci odpowiadają tylko i wyłącznie rodzice. Nie możemy ocenzurować całego internetu bo Jasiu lat 9 będzie szukał chomików po angielsku a znajdzie coś innego #pdk
Oczywiście nie jest możliwe, żeby kontrolować dziecko całe życie cały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czarny_minion: niech ona se robi co chce , ale mogła by się zdeka ogarnąć , dzieciaki to też oglądają. Takie niby łatwe pieniądze dla takiej gowniary to może być duży problem na wstępie życia ,nie mówiąc już o ryzyku i wszelkich zagrożeniach z tym zwiazanymi
@czarny_minion Nie dbam o płeć rozmówcy, bo każdego traktuje tak samo. Dziewczyna nie może dać prywatnego Ig, bo reklamuje na nim towar, którym handluje, czyli jej czas. Dziwne, że seks jej nie sprawia przyjemności, ale to nie przeszkadza by była tą "lżejszą" wersja prostytutki, dosłownie dziewczyna do towarzystwa. Skoro dziewczyna istnieje i ma się dobrze, to znaczy, że jest zapotrzebowanie na jej usługi. Tak działa wolny rynek, a to czy tobie to
@Spajkodron3000 Tutaj mi chodziło bardziej pod innym względem.
Teraz Interenet uczy (takie czasy) i promuje pseudodobro i pseudozło. Tak, więc nie chodzi o dzieci w wieku 9 lat, a raczej 15 lat. Ale no tak zgodzę się, nie da się cenzurować całego Internetu i wybór zależy od dziecka.
@palodisko Od szybkiego przypływu gotówki ludzie trafiają do AA, na odwyki i co najgorsze do kostnicy.
Rodzice w dzisiejszych czasach nie mają wpływu na to co widzą dzieci (niestety) i na tym się opierają przy wyborze ścieżki jeśli media są ich wzorem.