Wpis z mikrobloga

Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o tym, że jest prostytutką i jeszcze opowiada o swojej "pracy". Jak jest to niech sobie jest, ale, żeby doszło do tego, że to jest powód do dumy? I jeszcze jakieś towarzystwo wsparcia pracujących seksualnie.
Instagram wsparcia dla pracujących seksualnie
Czy tylko dla mnie to jest chore, gdzie zmierza gatunek ludzki?
#logikarozowychpaskow #patologiazmiasta #gownowpis

W komentarzach patowpisy tej damy.
czarny_minion - Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o ty...

źródło: comment_1587958420HgPO1e1e4pcOtOD0gQwBsL.jpg

Pobierz
  • 438
  • Odpowiedz
@czarny_minion dzisiejszy kult ciała i uprzedmiotowienie kobiet/mężczyzn, sprowadzanie ich wyłącznie do jednej roli promując to w mediach powoduje coraz mniej moralności, poczucia wstydu i ogólnej tolerancji coraz dziwniejszych fetyszów/zachcianek przez młodsze pokolenia. Dziwne czasy, trochę powrót do starożytnego, hedonistycznego stylu życia, gdzie żadne dziwactwa i rozwiązłość seksualna nikogo już nie dziwiły i były społecznie akceptowane.
  • Odpowiedz
@czarny_minion: taka ordynarna patologia nie jest wcale gorsza od tego, co serwują dzieciakom Youtuberzy w pozornie kolorowych i zabawnych filmach Minecrafcie czy „prankach”. Kult narcyzmu, ciuchów, wyglądu, pieniędzy, hazardu, konsumpcji, chamstwa, znieczulicy. Patologiczna Karyna prostytutka z instagrama to nie sam Lucyfer, a i 1700 obserwujących to jest wynik typowej Julki. Więc nie demonizowałbym tego konkretnego przypadku

O dzieci jednak powinni zadbać rodzice, bo odbieranie wolności jaką daje internet twórcom jest zwyczajną
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
jednak ona emanuje takim "jestem prostytutką i jestem z siebie dumna, a każdy kto pracuje jest śmieciem" ¯\(ツ)/¯


@czarny_minion: A Ty emanujesz takim "ja ciężko pracuję, gówno z tego mam, a każdy kto idzie na skróty jest śmieciem".

Roznica jest jednak taka że to Ty masz ból dupy o nią a nie ona o Ciebie ¯\_(ツ)_/¯

Piękno dzisiejszych czasów polega na tym że każdy może robić co chce, a społeczeństwo może
  • Odpowiedz
  • 3
@NapBukaj Dlatego walczenie z seksizmem nie ma sensu, bo kobiety samego tworzą to zjawisko xD
Mężczyzna jest uważana przez społeczeństwo za niewiadomo kogo jak chodzi do owych Pań, ale owa kobieta ma powód do dumy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@czarny_minion zwyczajna zagubiona gówniara z problemami psychicznymi wołająca w ten sposób o pomoc, tak jak wykopowa bohaterka. Zresztą: proszę zauważyć sznyty na rękach i nogach. Kolejny etap dążenia ku autodestrukcji. Ale pochwalanie tego to tragedia. Powinna otrzymywać na każdym kroku pogardę, być może gdyby nie lewacka akceptacja "sexworkingu", nigdy by się w tym bagnie nie znalazła.
  • Odpowiedz
@czarny_minion: każdy ma tym świecie czymś się zajmuje, wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy robimy ludzkie rzeczy to, że Ty tego nie pojmujesz to tylko kwestia społeczności w jakiej się wychowałaś,
Czy równie niepojętym jest dla Ciebie kupno żony za 2 krowy, 4 kurczaki i konia? Pewnie nie bo gdzieś pewnie słyszałaś, że w jakimś plemieniu to standard ale w Polsce prostytucja, seks, nagość to temat tabu i każdy wstydzi się o
  • Odpowiedz
  • 1
@krabczy Nie mam nic przeciwko mówieniu o prostytucji, bo powinno się edukować prostytutki dla ich bezpieczeństwa. Chodzi mi tylko i wyłącznie o tym w jaki sposób ta dziewczyna mówi o tym wszystkim - to nie jest edukacja.
  • Odpowiedz