Wpis z mikrobloga

Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o tym, że jest prostytutką i jeszcze opowiada o swojej "pracy". Jak jest to niech sobie jest, ale, żeby doszło do tego, że to jest powód do dumy? I jeszcze jakieś towarzystwo wsparcia pracujących seksualnie.
Instagram wsparcia dla pracujących seksualnie
Czy tylko dla mnie to jest chore, gdzie zmierza gatunek ludzki?
#logikarozowychpaskow #patologiazmiasta #gownowpis

W komentarzach patowpisy tej damy.
czarny_minion - Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o ty...

źródło: comment_1587958420HgPO1e1e4pcOtOD0gQwBsL.jpg

Pobierz
  • 438
@czarny_minion: niektóre kobiety rozwiązłość jara i jest to rodzaj fetyszu. Dodatkowo ludzie ogólnie lubią szokować, a niektórzy zrobią cokolwiek dla chwili sławy. Instagram to kloaka dla najniższych instynktów i nie jest to odkrywcze stwierdzenie, więc dodatkowo mnie takie profile nie dziwią

Żeby zrozumieć świat wystarczy sobie uświadomić, że życie mija jak pstryknięcie palcem, a zdecydowana większość społeczeństwa budzi się z tą myślą dopiero na starość, kiedy na zbieranie wrażeń jest już
@Magiczny_dan420 To jest społeczna tragedia, dla mnie. Nie popieram tego mimo, że jestem z tego "nowoczesnego" pokolenia. Kobieta powinna dbać o swoje ciało, tyle się walczy o seksizm, ale jak on ma się nie tworzyć jeśli normalne staje się bycie prostytutką i promowanie tego i jeszcze duma z tego, że mówi się o tym dumnie. Jestem różowy pasek, ale nie potrafię tego zrozumieć i będę zawsze podchodzić do tego jak do czegoś
@czarny_minion: umówmy się, to nie jest typ człowieka który ma ambicje i predyspozycje do bycia intelektualistą, czy zdolność do poświęcenia lat na kształcenie. Została #!$%@?ą, bo miała do wyboru bezrobocie, pracę w Żabce za psi pieniądz, albo dawanie dupy za iPhone i ciuchy z Vitkaca.

@Oppaiconnoisseur: @rumulusparaliticusXVI: normalne jest (a na pewno nie jest niemoralne), ale czy to powód do dumy? Bycie śmieciarzem, kierowcą dostawczaka, albo kasjerką też raczej