Wpis z mikrobloga

Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o tym, że jest prostytutką i jeszcze opowiada o swojej "pracy". Jak jest to niech sobie jest, ale, żeby doszło do tego, że to jest powód do dumy? I jeszcze jakieś towarzystwo wsparcia pracujących seksualnie.
Instagram wsparcia dla pracujących seksualnie
Czy tylko dla mnie to jest chore, gdzie zmierza gatunek ludzki?
#logikarozowychpaskow #patologiazmiasta #gownowpis

W komentarzach patowpisy tej damy.
Pobierz czarny_minion - Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o ty...
źródło: comment_1587958420HgPO1e1e4pcOtOD0gQwBsL.jpg
  • 438
No dużo lasek lubi się chwalić, ze popuszcza szpary za hajs. Często o tym opowiadają itd.


@Reaamu: dziwisz się? zarobi kupe hajsu, wyszaleje się potem na malediwach itp, a w wieku 30 lat znajdzie sobie beciaka jakiegoś i założy szczęśliwą rodzinę
Dziewczyna mówi otwarcie o tym, że jest prostytutką


@czarny_minion: gdzie dokładnie jest tu problem?
Jeśli nikt jej to tego siłą nie zmuszał to ja problemu nie widzę. Co ważniejsze Ona tego nie ukrywa.

Dla mnie znacznie gorsze było by gdyby zmieniła miasto i zgrywała nowo narodzoną dziewicę. Albo gdyby w liceum i na studiach #!$%@?ła plus minus 100m penisa erazmusom a potem nagle po 30 zaczęła opowiadać że ta dzisiejsza młodzież
@czarny_minion: bardziej niż nią gardze ludzmi ktorzy za to płacą taką kase. Rozumiem 200zł za pociupcianie, ale kupowanie szmaciurom drogich zabawek od tak?

To jest najwyższy poziom #!$%@? kiedy szlaufy traktuje sie jak księżniczki bo pokazały tzipe na onlyfans.

Przerażające jest to jak wartość rynkowa dostepu do cipy rosnie. Gdyby to był dowolny inny produkt lub usługa to mówilibyśmy teraz o bańce nakreconej przez spermiarstwo i czekalibyśmy na korekte.
@Royal_Email Prostytutki mają się za te kobiety, które powinny znać swoją wartość w dosłownym znaczeniu. Tylko uważam, że cenniki zachęcają tylko młode, głupie nastki do takiego zarobku.
Tak samo sprzedaż dziedzictwa za miliony - ktoś to kupuje. I te nastki tłumaczą to tekstem "Jak mam to zrobić za darmo to wolę to zrobić za pieniądze" xD
@laik123 Chyba muszę obejrzeć.

A sprzedaż dziedzictwa - aż mi śmiać chcę, że teraz piszą pod takimi wiadomościami "Dobrze zrobiła, jak miała dać za darmo to przynajmniej pieniądze na rozwój będzie miała" xD