Wpis z mikrobloga

Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o tym, że jest prostytutką i jeszcze opowiada o swojej "pracy". Jak jest to niech sobie jest, ale, żeby doszło do tego, że to jest powód do dumy? I jeszcze jakieś towarzystwo wsparcia pracujących seksualnie.
Instagram wsparcia dla pracujących seksualnie
Czy tylko dla mnie to jest chore, gdzie zmierza gatunek ludzki?
#logikarozowychpaskow #patologiazmiasta #gownowpis

W komentarzach patowpisy tej damy.
czarny_minion - Co jest nie okej z dzisiejszym światem? Dziewczyna mówi otwarcie o ty...

źródło: comment_1587958420HgPO1e1e4pcOtOD0gQwBsL.jpg

Pobierz
  • 438
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@koroluk: lol
Ruchanie na równi z zaspokojeniem głodu i pragnienia, no chyba coś jest nie tak z tą #!$%@?ą piramidą, tym bardziej z tobą jeśli to kwestia interpretacji. Newton i paru innych by się nie zgodzili.
Też nie wiem kim jesteś, szczurem ze squata, żyjesz bądź żyłeś z jakąś #!$%@?ą czy sam jesteś dziwką dla starych pedałów - ale społecznym pasożytom stópek się nie całuje, tylko usuwa w miarę możliwości bo
@spere: Ehh odwołujesz się do przykładów, które pasują Ci do tezy. W moim komentarzu nie wspomniałem słowem na temat praw kobiet, czy niewolnictwa. To nie jest przykład wyższych wartości a wręcz ich odwrotność. Dla mnie wyższa wartość i myśle, że nie tylko dla mnie, to traktowanie wszystkich na równi, dopóki sami nie udowodnią, że nie warto. By oceniać osoby po tym co robią i kim są a nie po ilości pieniędzy
@Krabonara: wiem, że napisałaś to 2 tygodnie temu, ale przez koronawirusa są straszne nudy.

Chcialabym zobaczyć prostytutkę, która robi to bez szkodzy na własnej psychice, nie dlatego, że musiała, bo w domu była straszna bieda i nie spotkała na swojej drodze nikogo, kto pokazałby że można żyć inaczej i zwyczajnie pomógł. Jestem pewna, że takie prostytutki istnieją, ale niestety nie są tak aktywne w mediach społecznościowych, a myślę, ze ich głos