Wpis z mikrobloga

Mirki, jak wiadomo przy żelazie węgle twoim przyjacielem i każdy z reguły się tego trzyma. Nie chcę gówno-burzy wywoływać ale kila razy przewijał się tu temat low-carbów, ketozy, #!$%@? i takich innych. I ktoś tu o jakim ketokocurze pisał więc postanowiłem sprawdzić co to za typ i trzeba powiedzieć, że ile byście węgli nie jedli to gość formę ma całkiem estetyczną.
O co tu do ku.. nędzy chodzi. Przyjdzie tu taki fanatyk @Skogyr który się boi tłuszczy jak diabeł wody święconej ale formy nie pokaże, a tu typ wcina tłuszcze i wygląda lepiej jak większość tagu.
Co on zrobił formę na węglach i teraz struga wariata czy ktoś nas tu w trąbę robi z tymi dietami i jednak jedz co chcesz - wyglądaj jak chcesz?

#mikrokoksy #silownia
Pobierz non-serviam - Mirki, jak wiadomo przy żelazie węgle twoim przyjacielem i każdy z regu...
źródło: comment_1583932132S3QhTMiDvaHoV4EaWCQxii.jpg
  • 19
@ponury_stefan: nie chce mi się oglądać dziesiątek filmów fanatyka. Raczej trzymam się tego co sprawdzone ale tak ciekaw byłem co to za typ bo przewijał się kilka razy tu i się zdziwiłem jak zobaczyłem jego formę ale się wyjaśniło, że węgle szły tonami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@non-serviam: 10 lat ćwiczeń, 6 na węglach, dobry gen. Jedyne co można chwalić z takim stażem to docięcie, ale jak się nie robi masy to wiadomo. I chyba aparat go lubi, na żywo jest mniejszy i z tego co mówił to bardzo mało waży jak na taką sylwetkę (jakoś specjalnie niski też nie jest)