Wpis z mikrobloga

375311,37 - 4,46 = 375306,91

Przy następnym wyjściu chcę łyknąć 5 km. Po tym jak odkryłem swoją słabą kondycję chcę te 5 km przebiec bez żadnych przerw najpóźniej w ciągu miesiąca. Bądźmy szczerzy, nie ma się czym chwalić, ale jednak każde wyjście z domu daje satysfakcję.

#ruszmirko #bieganie #biegajzwykopem

Statystyki:

Dystans: 4.46 km
Wertykalnie: 86.8m(↑44.4m/↓42.4m)
Czas: ◷00:31:59
Średnie tempo: 7:10 min/km
Średnia prędkość: 8,37 km/h
Kalorie: 668 kcal

#sztafeta #ruszmirko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 11
  • Odpowiedz
nie ma się czym chwalić


@szuchal: każdy moment, w którym robisz coś dla siebie i pokonujesz kolejne granice jest godny pochwały! Trzymam kciuki za piątkę! ()
  • Odpowiedz
@szuchal nieźle, powodzenia! jakieś pół roku temu po 5 lat przerwy startowałem z tego poziomu jak Ty teraz. za miesiąc biegnę już półmaraton :) lekko obsrany jestem ale powinno się udać

@Sl_w_k_1
patrz Miras jak się biega!
  • Odpowiedz
@Half_Marathon mam już 3 połówki za sobą tylko wtedy byłem trochę lżejszy i bardziej wysportowany xD obawiam się lekko bo trasa wymagająca i zwykle w dzień tego półmaratonu jest hardkorowy upał
  • Odpowiedz
@berzelius: To jest 5/6 km i 15/16 kilometr :D dwie pętle takie się leci. I tak rok temu pierwszy raz tam biegłem tuptałem 6:00 min/km w tym roku na pewno będę leciał koło 5:00 min/h.
Lepiej cały bieg przebiec wolno ale biec niż po równym cisnąć a górka spacer jaki to ma sens? Już nie mówiąc o wybiciu z rytmu :D
  • Odpowiedz