Wpis z mikrobloga

@tomekkp: Tez lubie. W jakim wariancie je robisz?
U mnie przewaznie 10x 100m w tempie szybkich przebiezek (3:30 okolo).
Ewenualnie jakis cross w pagorkowatym terenie.
@BenzoesanSodu: Na pewno będę miał to na uwadze! takie rady cenne jak złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Half_Marathon: Hmm biegnę pod górkę ( ͡ ͜ʖ ͡) a tak serio, zimą raczej na mniejszym podbiegu robiłem na ulicy oświetlonej 10 podbiegów po ok 100metrów ew. na bieżni skipy, teraz mam taką "Dzienną" górkę w lesie, rozbieganie ok 6km robię takie spokojne, rozciągam
@hard1: Tak j.w. około 6km rozbiegania-potem po rozciąganiu 10 x 110-120 metrów podbiegu, tempa nie pilnuję jakoś szczególnie - choć na ostatnie 2-3 podbiegi daję bliżej maxa na ile sił zostaje. Jaki stromy podbieg masz? 3:30 tempo na podbiegu to dla mnie jest już b.szybko! (bez podbiegu też zresztą... ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@tomekkp: górka dość stroma, ale nie są to prawdziwe gory, tylko wzniesienie które powstało w czasie budowy obwodnicy. ja robię podbiegi mniej więcej raz w tygodniu, więc nie mam strachu o monotonię. Ale zmiany w stylu 5x całość też do przemyślenia ;)
@tomekkp: Z tego, co widzę na Twoim zapisie w GC z ostatnich podbiegów, miałeś różnicę wysokości ok. 6-8m na jednym odcinku (100-120m) - przynajmniej według wysokościomierza z Twojego Żarmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli pochylenie większe od "standardów", które mówią o 3-4m. Będzie z tego siła! Podbiegi i crossy są super!
@esuwir Cos takiego może być, możliwe iż tym razem tym razem fenix się nie myli a propos wysokości ()
Spróbuję na foto uchwycić kilka przy jakimś następnym wypadzie