Wpis z mikrobloga

Wybieram sobie właśnie samochód i przyznam, że mętlik we łbie jest, bo tyle tego do wyboru, że masakra. Kto przez to przechodził, ten zrozumie. Raczej będzie to "kilkuletnia klasa premium" xD Bo naprawdę nie mogę pojąć jak ktoś mając do wyboru luksusowego, niemal nowego Mercedesa może chcieć kupić nową Kię. Żeby nie było - jeździłem przez kilka tygodni taką Kią i nie jest to zły samochód, ale do Mercedesa nijak to nie przystaje. Mam wrażenie, że kult nowych aut panuje tylko wśród ludzi, którzy takiego nie mieli. Jest to fajne uczucie, ale szybko mija i ten nowy samochód po kilku miesiącach już nie jest nowy i niewiele różni się od 2-3 letniego, a przepaść względem aut z wyższych klas jest nie do zatarcia.
#samochody #motoryzacja #przemyslenia #kupautozmikro
JudzinStouner - Wybieram sobie właśnie samochód i przyznam, że mętlik we łbie jest, b...

źródło: comment_u6VQqrZiDCk8BavCeZV6WAtdxCPRAfGK.jpg

Pobierz
  • 280
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: jakie z ciekawości rozważasz marki i modele i jakie masz potrzeby (kombi, sedan, bagażnik, 4x4)? Możesz coś więcej powiedzieć o każdym aucie które bierzesz pod uwagę i jakie są za nim argumenty?
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Zresztą widzę, że auto kupujesz tylko, żeby się przed innymi popisać xD Ja jak kupowałem auto, nie robiłem wpisów na wykopie typu: "hur dur jak możecie kupowac używane ulepy, ja biorę nowe z salonu".
  • Odpowiedz
@Murasame: Popisywać się można dopiero jak się kupi xD co to wcześniej ma za znaczenie?

@K69amil: Nie wiem sam, jestem kapryśny jak baba xD Z jednej strony chciałbym kombi, bo wożę czasami długie przedmioty, ale w coupe też się mieściły, chociaż było trudniej, a coupe są ładniejsze. Audi A6 C7 nawet mi się podoba, bo jest dobrze wykończone i potrafi być eleganckie, ale nie lubię jeździć tym co wszyscy wkoło.
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny: W sumie, trochę racji w tym może być, bo w Astrze, którą jeszcze mam, serwis olejowy kosztuje ~300zł, a w E-klasie 900 xD
@borjaki: Akurat to było odniesienie do Optimy, która nie miała takiego czegoś. Wierzę, że w Stingerze może być znacznie lepiej.
  • Odpowiedz
  • 1
@JudzinStouner to pomysł w ten sposób że przez pierwsze 5 lat auto się nie psuje i nie ponosisz w związku z nim żadnych kosztów. Jeździsz i cieszysz się tym bez martwienia że rano Ci nie odpali. Sam jeżdżę 25 letnim Audi i co z tego że mam auto jak nie mogę na nim polegać, może dziś odpali a może nie
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: A6 C7 przy nowej E klasie niestety dostaje po dupie ze względu na jakość materiałów w środku, jest tez mniej nowoczesne, widać ze to nie jest świeże auto :D na plus matrix ledy i silnik 3.0 tej 320 km chociaż trzeba było dolewać litr oleju co ok 20k km od nowości xD
BMW 4 możesz wyłapać w śmiesznych cenach od dilerow bo wchodzi nowy model, ale tez w porównaniu do
  • Odpowiedz