Wpis z mikrobloga

Wybieram sobie właśnie samochód i przyznam, że mętlik we łbie jest, bo tyle tego do wyboru, że masakra. Kto przez to przechodził, ten zrozumie. Raczej będzie to "kilkuletnia klasa premium" xD Bo naprawdę nie mogę pojąć jak ktoś mając do wyboru luksusowego, niemal nowego Mercedesa może chcieć kupić nową Kię. Żeby nie było - jeździłem przez kilka tygodni taką Kią i nie jest to zły samochód, ale do Mercedesa nijak to nie przystaje. Mam wrażenie, że kult nowych aut panuje tylko wśród ludzi, którzy takiego nie mieli. Jest to fajne uczucie, ale szybko mija i ten nowy samochód po kilku miesiącach już nie jest nowy i niewiele różni się od 2-3 letniego, a przepaść względem aut z wyższych klas jest nie do zatarcia.
#samochody #motoryzacja #przemyslenia #kupautozmikro
JudzinStouner - Wybieram sobie właśnie samochód i przyznam, że mętlik we łbie jest, b...

źródło: comment_u6VQqrZiDCk8BavCeZV6WAtdxCPRAfGK.jpg

Pobierz
  • 280
  • Odpowiedz
rozjebunda klasy premium gościu z przebiegiem niewiadomego pochodzenia i bokiem robionym przez Polaka który chce cie wyruchac na hajs, esssa


@BoltoS: Po stylu wypowiedzi stwierdzam, że najbardziej by Ci pasowało E36 po tuningu xDDD
  • Odpowiedz
Po co komu to gówno? xD


@JudzinStouner: A, kolega rozumiem nigdy nie korzystał, ale wypowie się chętnie. Mega przydatne systemy które potrafią uratować tyłek w niektórych sytuacjach a w wielu bardzo ułatwiają życie. Fakt że ten byłem sceptyczny i pewnie kilka lat temu pisałbym takie rzeczy jak ty, ale to naprawdę świetna sprawa
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: No moja wnosi, wykazuje argumenty takie ze ten mercedes jest bity na 100% i możliwe ze ma nieoryginalny przebieg. Twoja wnosi tyle ze się #!$%@? a nie wnosisz nic do dyskusji brakiem kontrargumentacji
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Z moich doświadczeń z ASO stwierdzam, że taniej wychodzi jednak serwisować auto wyższej klasy w nieautoryzowanych serwisach, niż samochód segmentu D naprawiać i obsługiwać w ASO.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JudzinStouner: nie czytałem tych 100 komentarzy bo mi się nie chcialo :D powinni o tym wiedzieć ale nie jest to oczywiste a tak serio to powodzenia, sam bym kupił pewnie kilkuletniego cadillaca cts, więc popieram opcje kupna używanego :)
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: nie no pewnie że po paru miesiącach się nudzi i jest jak z używka. Tez mi mówili bierz sobie paroletnie BMW 3 zamiast nowego Leona. Ale boje się ze mi pieprznie coś dużego i zostawię 8 tysięcy w serwisie. Nowe niższej klasy może jeździ trochę gorzej, jest mniej prestiżowe ale przez 4 lata włożę w niego kilkaset złotych na przeglądy i znowu wezmę nowy. Zastanów się swoją droga nad nowym
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Może dlatego, że od 7 lat nic w aucie nie robiłem poza zmianą oleju? Ile ja sie namęczyłem z używkami to głowa boli, a na nowe auto zdecydowaliśmy się po miesiącu szukania dobrej używki. Dobre auta z pierwszej ręki nie kosztują dużo mniej niż te z salonu, a jak kosztują mnie, to możesz się oszukiwać, że nic nie było przy nim robione, ja jeździłem po auto ze znajomym handlarzem, wiesz
  • Odpowiedz