Wpis z mikrobloga

Wybieram sobie właśnie samochód i przyznam, że mętlik we łbie jest, bo tyle tego do wyboru, że masakra. Kto przez to przechodził, ten zrozumie. Raczej będzie to "kilkuletnia klasa premium" xD Bo naprawdę nie mogę pojąć jak ktoś mając do wyboru luksusowego, niemal nowego Mercedesa może chcieć kupić nową Kię. Żeby nie było - jeździłem przez kilka tygodni taką Kią i nie jest to zły samochód, ale do Mercedesa nijak to nie przystaje. Mam wrażenie, że kult nowych aut panuje tylko wśród ludzi, którzy takiego nie mieli. Jest to fajne uczucie, ale szybko mija i ten nowy samochód po kilku miesiącach już nie jest nowy i niewiele różni się od 2-3 letniego, a przepaść względem aut z wyższych klas jest nie do zatarcia.
#samochody #motoryzacja #przemyslenia #kupautozmikro
JudzinStouner - Wybieram sobie właśnie samochód i przyznam, że mętlik we łbie jest, b...

źródło: comment_u6VQqrZiDCk8BavCeZV6WAtdxCPRAfGK.jpg

Pobierz
  • 280
@wjtk123: Nie za specjalnie mnie to obchodzi. CLS jest 11cm dłuższy od E-klasy przy tym samym rozstawie osi, więc to praktycznie to samo. Miejsca jest trochę mniej ze względu na specyficzną linię nadwozia. To jest po prostu bardziej luskusowa i lepiej wykończona forma E-klasy, a że sposób podania nie każdemu musi się podobać, to już inna sprawa. Jeździłem dotąd coupe, więc dodatkowe drzwi to dla mnie i tak byłoby sporo xD
@bidzej: Tutaj się zgodzę, bo nawigacja w moim Mercedesie, to było już lekkie nieporozumienie. O ile współpraca z telefonem ogólnie bezproblemowa, to pewne rzeczy nie były takie słodkie. Za to na korzyść aut premium działa dobrej jakości nagłośnienie. Dla mnie akurat istotna kwestia. W Mercedesie grało przepięknie, a w Kii jak stara unitra w bezpośrednim porównaniu.