Wpis z mikrobloga

290kg martwy z deficytu 5cm :D Pierwszy raz robiłem 1RM z deficytem 5cm. Forma książkowa oczywiście ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ostatni ~tydzień stopowałem, bo czułem się naprawdę do dupy siły nei było na nic, teraz też trochę jestem chory, ale dzisiaj już musiałem zrobić trening, no i plan był na 270kg, ale zrobiłem 270kg i to nie był żaden MAX EFFORT, więc trzeba było dowalić do pieca, i 290kg poszło.

Poszło ale walka była masakryczna, cały bój był jakby w zwolnionym tempie i tylko myślałem o tym żeby za wszelką cenę trzymać brzuch, nie puścić go, co kosztowało mnie wiele, bo przez nie wypuszczanie powietrza prawie mnie odcieło. Co ciekawe po skończonym boju, nie czułem pleców, nie czułem nóg, tylko mięśnie brzucha które wykonały ogrom pracy.

Taki deficyt to podobno, ~10% mniejszy wynik niż w ciągu z ziemi, czyli wygląda na to że 320kg w mc, w dobry dzień jest w zasięgu. Zobaczymy

#strongaf #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #pokazforme
IntruderXXL - 290kg martwy z deficytu 5cm :D Pierwszy raz robiłem 1RM z deficytem 5cm...
  • 43
@modnak: @Merszmyl: @cyal: Wystarczy żreć jakby nie było jutra, do tego lubić podnosić ciężkie rzeczy i po paru latach wygląd ogra czy mutanta gotowy. (ʘʘ)

wiem że idealna nie, ale chodzi mi czy te plecy nie były za bardzo w banana wygięte


@paprykarzszczecinski1: Tak jak wyżej napisał @ChoNoTu: Przy prawdziwych 1RM technika nie będzie "ładna", to potrafią robić jedynie najlepsi na świecie ale