Wpis z mikrobloga

Siema, kupował ktoś e przez sofly.club? Niby w opisie pod produktem pisze, że zamówienie jest tylko, gdy podmiot zamawiający prowadzi własną firmę lub działalność gospodarczą, a w zamówieniu trzeba wpisać NIP. Tylko gdy przechodzę do płatności to jest tylko adres dostawy i płatność, a za zamówienie można od razu zapłacić. Czy jest to tylko napisane żeby ominąć tą ustawę czy dopiero później weryfikują? Ktoś wie? Kupiłbym u mnie w lokalnym vape shopie, ale problem, że nie mają tam dostępnego tego akurat co chce :P
#epapieros
#epapierosy
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fluxyyy_: siema! Generalnie polskie prawo jest jakie jest i przedsiębiorcy starają się je obchodzić, zwłaszcza, że posiada mnóstwo kruczków w tej kwestii i nie jest to tajemnicą. W związku z tym pisze, że trzeba mieć własną firmę, ale w rzeczywistości możesz śmiało brać.

Spokojnie mogę Ci polecić sofly. Zamawiałem stamtąd parę razy i bezproblemowe, w miarę szybkie dostawy.
Ja nie polecam. Zamawialam 2 razy w odstępie pół roku i za kazdym razem towar przyszedł popsuty. Pisalam do nich ale kontakt trwał do momentu podania numeru zamówienia, potrm zero odzewu. Próbowałam jeszcze kilka razy się skontaktować i to samo.