Wpis z mikrobloga

@czarny_kontenerek: Będzie ok. Ogólnie większość elektryków powyżej 400zł powinno być ok dla początkującego, ale nie ma co spodziewać się cudów xd W trochę droższym CM.031D masz metalowe body. Ogólnie na Twoim miejscu bym dorzucił 100-200zł i kupił jakiegoś metalowca. Na gunfire widziałem, że mają jakieś promocje , to może tam coś znajdziesz w dobrej cenie xd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarny_kontenerek: nie znam się to się wypowiem. Kupując replikę zawsze będzie można dołożyć 200 zł i mieć coś teoretycznie lepszego.
Na początku też pojawia się temat wymiany gumki, baterii a przez to też ładowarki
  • Odpowiedz
@czarny_kontenerek: To zależy co będziesz z tym robił i jak często. Ja niedawno zainwestowałem mniej w replikę CM.028B i jestem bardzo zadowolony - ma dobre skupienie i nawet stockowa bateria się sprawdza (np. wczoraj przy -4 stopniach 5 godzin strzelania - około 700 kulek i zero oznak rozładowania - rozładowuję żarówką z multimetrem w ręku do napięcia 7V i potem pełny czas ładowania) Wiele elementów repliki jest z metalu. Przyrządy celownicze
  • Odpowiedz