Wpis z mikrobloga

  • 0
@Kejran: tak. silnik jest po remoncie, auto kupione na licytacji także nie wiem co się działo wcześniej. Tyle ze oleju wcale nie ma i myślałem ze może tylko to.
  • Odpowiedz
@mickovsky będzie ładować ale złym prądem. W E60 komputer steruje ładowaniem. Więc po włożeniu nowego Aku trzeba go zarejestrować. Po włożeniu nowego Aku o innej pojemności trzeba go zaadoptować.
  • Odpowiedz
@export ja miałem tak że silnik nie chciał odpalić(rozrusznik krecil i nic po za tym). Stało się tak jak podłączyłem interfejs i inpa na starcie wywalila jakieś błędy. Po poprawnym podłączeniu interfejsu i wykasowaniu błędów w sterowniku silnika, odpalił od strzała.
  • Odpowiedz
  • 0
@Piratez: @bigger: @mickovsky: dobra, akumulator jest słabszy bo w niej siedział oryginalny z 2005 roku, który podczas ładowania spalił 2 bezpieczniki w dwóch różnych prostownikach. Nowe aku jest stare, ale naladowalem i było ok, po paru dniach gdzie czasem wsiadłem popatrzę po komputerze, czy coś w komputerze jest info ze aku słabe i trzeba ładować. Boje się znowu ładować ten akumulator bo mi się bezpieczniki skończyły (
  • Odpowiedz
  • 0
@mickovsky: remontowany był i chyba nawet nie odpalony po remoncie, wszystko czyściutkie (nowa uszczelka) w środku kurz i zapach benzyny xd. Przynajmniej od listopada tamtego roku stał
  • Odpowiedz