Jak sie nazywa film który wyglada jak remake pierwszego obcego, tez laduja na planetoidzie, znajduja ten okragly statek ale widza jakby duchy i wielki obcy będący w kokpicie ożywa i chce rozwalić ziemię. Koniec końców rozwalają ten wielki statek ale chyba nie mogą już odlecieć. #pytanie #film #alien
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra, jestem świeżo po przejściu Alien: Isolation.

Rozpisywał się nie będę, ale gra mnie nieco zawiodła, może zbyt dużo oczekiwałem, nie wiem.

Sytuacje, w których obcy nie widzi cię, chociaż przechodzi pół metra obok są na porządku dziennym.

Niby
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BorchTrzyKawki: a no nic ciekawego, od polowy to grałem, żeby grać, a pod koniec to sie wrecz zmuszalem, bo chcialem po prostu przejsc i zobaczyć całą. AvP 2 dużo lepsze.

A no i oczywiście zapomnij o zabiciu obcego. Przecież jakby to wyglądało? Obcy pada po kilku strzałach z shotguna w głowę? To niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz