Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Partu
Partu

Partu

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2269
  • Znaleziska 1014
  • Mikroblog 1255
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 21
  • Dodane (19)
  • Komentowane (45)
  • Plusowane (1191)
Neto
Neto
16.05.2026, 23:45:03
  • 18
Zdrowie bratniego narodu bułgarskiego
#eurowizja #bulgaria
Neto - Zdrowie bratniego narodu bułgarskiego
#eurowizja #bulgaria

źródło: 1000007790

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruskizydek
ruskizydek
17.05.2026, 00:13:19 via Android
  • 1
@Neto Rakja Peszczerska
  • Odpowiedz
Neto
Neto
Autor
17.05.2026, 00:16:08 via Wykop
  • 1
@ruskizydek: z winogron
  • Odpowiedz
PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
03.05.2026, 16:40:46
  • 616
PIsowcy i Nawrocki to ten sam nurt w polskiej polityce który finalnie doprowadził do zniknięcia Polski z mapy. I nawet z tym nie dealujcie.
Konflikt z bezpośrednimi sąsiadami i poleganie na sojuszach z krajami które nie mają tu żadnych interesów.

#bekazpisu #polityka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idaho597
Idaho597
03.05.2026, 16:46:42 via Wykop
  • 263
@PopeLeon: plus próbują obalić demokratycznie wybrany rząd, przy pomocy obcych mocarstw
  • Odpowiedz
master-slayer
master-slayer
03.05.2026, 18:18:08 via Wykop
  • 41
@trach: o twojej starej pijanej
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
27.04.2026, 14:45:49
  • 316
#polityka
Mam pomysł aby do służby zdrowia wpływało rocznie 20x tyle kasy co z tej zbiórki i to bez żadnych zbiórek.
fidelio-fidelio - #polityka 
Mam pomysł aby do służby zdrowia wpływało rocznie 20x ty...

źródło: 1000141287

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
Autor
27.04.2026, 15:03:35 via Wykop
  • 130
@Dominsiemaelo: Skoro to by nic nie dało bo by rozkradli to czemu w każdym kraju to daje??? Dosłownie im kraj przeznacza mniej per capita tym gorsza służba zdrowia. My jesteśmy na szarym koncu. Wiec może...biorca na logikę...KRWA PRZEZNACZAMY ZA MALO KASY???
fidelio-fidelio - @Dominsiemaelo: Skoro to by nic nie dało bo by rozkradli to czemu w...

źródło: 1000141293

Pobierz
  • Odpowiedz
Dominsiemaelo
Dominsiemaelo
Dominsiemaelo
27.04.2026, 15:10:41 via iOS
  • 64
@fidelio-fidelio: PiS zwiększył już raz składkę zdrowotną i wiesz co? Dalej się czeka 2 lata na kardiologa.
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
26.04.2026, 04:14:25
  • 102
#uk #memy #heheszki #humorobrazkowy #wielkabrytania
KukiScotland - #uk #memy #heheszki #humorobrazkowy #wielkabrytania

źródło: 69624869_10219914520757582_39409821044178944_n

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DominiCanes
DominiCanes
26.04.2026, 04:15:50 via Wykop
  • 22
@KukiScotland: chociaż się nie obijasz w pracy (งⱺ ͟ل͜ⱺ)ง
  • Odpowiedz
nie_umiem_inwestowac
nie_umiem_inwestowac
26.04.2026, 04:45:13 via Wykop
  • 74
@KukiScotland: idealne do wydania na dziwki, zatoczy koło ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
justAnotherOne
justAnotherOne
justAnotherOne
26.04.2026, 11:08:03
  • 182
Kiedy dotarło do Ciebie, że czat każe Ci w---------ć, a włosy już są ścięte.

#latwogang
justAnotherOne - Kiedy dotarło do Ciebie, że czat każe Ci w---------ć, a włosy już są...

źródło: bald

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mahonshottv
Mahonshottv
26.04.2026, 11:10:47 via iOS
  • 49
@justAnotherOne co to za random
  • Odpowiedz
WWAldas
WWAldas
WWAldas
26.04.2026, 11:54:04 via Wykop
  • 57
@justAnotherOne: ale kto to jest?
  • Odpowiedz
saggitarius_a
saggitarius_a
26.04.2026, 11:44:54
  • 1140
Z tego miejsca chciałbym pozdrowić sąsiadów łatwo którzy od tygodnia słyszą darcie ryja, a dziś im jeszcze przywieźli braci p-------c z trąbami XDDD

#latwogang
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TurboDynamo
TurboDynamo
26.04.2026, 14:19:53 via Wykop
  • 19
@saggitarius_a: nic im się nie stanie
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
26.04.2026, 16:16:43 via Wypiek
  • 214
@TurboDynamo to może w twoim bloku zrobimy takie bykowisko albo najlepiej w twoim mieszkaniu? Co z tego że robol musi wstać o 4 i chciałby się wyspać, oskariat się bawi
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
26.04.2026, 11:45:57
  • 1032
#latwogang #wardega
Kiedy skonczyles montowac dyktafony w kiblu
Bela022 - #latwogang #wardega
Kiedy skonczyles montowac dyktafony w kiblu

źródło: 1935

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

antarhei
antarhei
antarhei
26.04.2026, 11:46:09 via Wykop
  • 63
@Bela022: a to dobre je xD
  • Odpowiedz
7ujMejster
7ujMejster
26.04.2026, 11:48:47 via Wykop
  • 13
@Bela022: jeszcze tylko kamery ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jutokintumi
jutokintumi
26.04.2026, 11:58:04
  • 986
Na 150 mln Nawrocki przejmuje kawalerkę i w--------a wszystkich do Domu Pomocy Społecznej
#latwogang #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koniczynaxD
koniczynaxD
26.04.2026, 11:59:07 via Wykop
  • 25
@jutokintumi: w----a typu kawalerka
  • Odpowiedz
Famine
Famine
26.04.2026, 12:01:50 via Android
  • 124
@jutokintumi

Na 150 powinien zlikwidować fundacje rodzinne i wprowadzić podatek dla influencerów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
derek25
derek25
26.04.2026, 11:01:03
  • 1785
#latwogang
derek25 - #latwogang

źródło: a24d1e60844449ce869d2534e9f197fb

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arcxa
arcxa
26.04.2026, 11:28:52 via Wykop
  • 332
@derek25: powinien przekazać wszystkie napiwki, które ludzi dali kurierom w apce inpostu przez "daj napiwek" xDDD
  • Odpowiedz
Abrez
Abrez
26.04.2026, 11:59:21 via Wykop
  • 70
@arcxa: kto daje tak napiwki, tak samo jak tego dexterowskiego ogladam, nikt mu gotowki nie daje, tylko przez apke i napiwek 6,30 xD
  • Odpowiedz
666donovo
666donovo
16.04.2026, 22:28:07
  • 21
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

666donovo
666donovo
24.04.2026, 22:38:20
  • 42
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobolChuop
RobolChuop
25.04.2026, 15:02:41
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chupa__Chups
Chupa__Chups
25.04.2026, 15:09:01 via Wykop
  • 1
@RobolChuop: ja się staram zmieścić w 10 minutach, żeby nie zaczęli niczego podejrzewać.
  • Odpowiedz
Johny07
Johny07
Johny07
10.02.2025, 10:47:54
  • 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
10.02.2025, 10:49:20 via Wykop
  • 21
@Johny07: Stężenie plastiku przekraczające wszelkie normy
  • Odpowiedz
Rozporek12
Rozporek12
10.02.2025, 11:16:16 via Wykop
  • 7
@Johny07: to na bank porządna, mądra i uczuciowa kobieta która lubi rosyjską literaturę, podróże z plecakiem i stare samochody z duszą.

Nie ocenia się po okładce a po wnętrzu ;)

a myślę, że jej wnętrze zna nie jeden Pan :))
  • Odpowiedz
mirekzwirek8
mirekzwirek8
18.04.2026, 08:24:51
  • 45
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....z
c.....z
konto usunięte 18.04.2026, 08:29:02 via Wykop
  • 4
@mirekzwirek8:
Złe proporcje.
  • Odpowiedz
helsing1
helsing1
18.04.2026, 10:11:29 via Wykop
  • 4
@mirekzwirek8: Talia nienaturalnie wąska, śmierdzi fotoszopem, props za trzymanie telefonu.
  • Odpowiedz
bar125
bar125
25.04.2026, 14:25:47
  • 301
#gielda
bar125 - #gielda

źródło: aq4epr

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

maceprotariusz
maceprotariusz
25.04.2026, 14:31:34 via Wykop
  • 70
@bar125: i pąpa wiekuista niechaj nam pąpuje, ament
  • Odpowiedz
Frank_Parker2
Frank_Parker2
25.04.2026, 14:56:42 via Wykop
  • 13
@bar125: jakie etfy, mordo dawaj w poet po j---a
  • Odpowiedz
tombeczka
tombeczka
25.04.2026, 11:31:58
  • 273
#nauka #heheszki #korneliawieczorek #reddit
tombeczka - #nauka #heheszki #korneliawieczorek #reddit

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jas0n-statham
jas0n-statham
25.04.2026, 11:32:16 via Wykop
  • 15
@tombeczka: w tej minucie nie było
  • Odpowiedz
amrotek
amrotek
25.04.2026, 12:50:49 via Android
  • 7
@tombeczka: chyba z Wandy
  • Odpowiedz
Akuzativ94
Akuzativ94
25.04.2026, 09:45:04
  • 235
Kot mojej mamy xD

#zwierzaczki #koteczkizprzypadku #koty
Akuzativ94 - Kot mojej mamy  xD

#zwierzaczki #koteczkizprzypadku #koty

źródło: IMG_3055

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akuzativ94
Akuzativ94
Autor
25.04.2026, 09:45:58 via Wykop
  • 134
@Akuzativ94: ale jak się dobrze zrobi zdjęcie to nawet chudzinka xD
Akuzativ94 - @Akuzativ94: ale jak się dobrze zrobi zdjęcie to nawet chudzinka xD

źródło: att.y_Lne7j43ndFxI9NoP6okNOWpMy_-haGUjAXuN8c9jU

Pobierz
  • Odpowiedz
piSSowiec39
piSSowiec39
25.04.2026, 09:52:53 via Wykop
  • 58
@Akuzativ94: No właśnie, pierwsze zdjęcie pod złym kątem zrobione a i światło źle padało 😙
  • Odpowiedz
ShadyTalezz
ShadyTalezz
25.04.2026, 11:14:11
  • 414
#bekazprawakow #bekazlibka #takaprawda #antykapitalizm #ekonomia
ShadyTalezz - #bekazprawakow #bekazlibka #takaprawda #antykapitalizm #ekonomia

źródło: HGvl8f5bkAAvmeK

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mike100
mike100
25.04.2026, 11:28:45 via Wykop
  • 249
@ShadyTalezz: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
mike100 - @ShadyTalezz: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

źródło: Kla66uddderrwersu

Pobierz
  • Odpowiedz
otonavauni
otonavauni
otonavauni
25.04.2026, 12:07:08 via Wykop
  • 105
@mike100: Chemiczna lemoniada nie jest nikomu do niczego potrzeba - możesz ją łatwo wyprodukować wyciskając, uwaga, prawdziwe cytryny do wody. Ale plebs musi zapłacić za mocz CEO, cukrzycę, logo i buteleczkę, bo reklama z tiktoka powiedziala, że tak należy czynić.
  • Odpowiedz
Lukaszpl18
Lukaszpl18
25.04.2026, 06:46:54
  • 379
#kosmos #nauka
Lukaszpl18 - #kosmos  #nauka

źródło: 1000021174

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Antybristler
Antybristler
25.04.2026, 08:14:09 via Wykop
  • 44
@Lukaszpl18: to są te słynne nogi do samej szyi?
  • Odpowiedz
Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
25.04.2026, 08:18:56 via Wykop
  • 26
@Lukaszpl18: Lewa ręka na myszce? Podejrzane...
#spiseg
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 60
  • Strona 1 z 60
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.11.2022

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 06.04.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking