Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

544

Poznaliśmy wyniki PKP Cargo! Straty są przeogromne

Poznaliśmy wyniki PKP Cargo! Straty są przeogromne

Poznaliśmy wyniki PKP Cargo za trzeci kwartał. W ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy polski przewoźnik zanotował stratę netto na poziomie 738,7 mln złotych

ObserwatorGospodarczy
ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 01.12.2024, 10:05:14
  • #
    pkp
  • #
    kolej
  • #
    pociagi
  • #
    cargo
  • #
    transport
  • #
    polska
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

DZIENNIKARSKIE ZERO: PKP CARGO, CZYLI JAK ZARŻNIĘTO WIELKĄ FIRMĘ
severson
z youtube.com
  • 11
Absurdy PKP Cargo
0demongamer0
z youtube.com
  • 4

Komentarze (212)

najlepsze

Rejestracya
Rejestracya
01.12.2024, 10:36:19 via Wykop
  • 294
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AutoParowka
AutoParowka
01.12.2024, 17:52:14 via Wykop
  • 85
@Rejestracya: 11 miliardów na studentów z Ukrainy są pieniądze. 0.7 miliarda dla PKO nie ma.
  • Odpowiedz
broncobill
broncobill
broncobill
01.12.2024, 18:20:47 via Wykop
  • 47
@AutoParowka: Ukraińcy kupią to Cargo i zamkną. Otwierając własne, które już ma pozwolenia na działalność w Polsce.
  • Odpowiedz
robert5502
robert5502
01.12.2024, 10:10:50 via Wykop
  • 166
Dostali juz od Morawieckiego odszkodowanie za wożenie kacapskiego węgla?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

hedeon
hedeon
hedeon
01.12.2024, 13:29:26 via Wykop
  • 108
@robert5502: chciałem własnie o to zapytać, ale mnie uprzedziłeś.
Kłamowiecki kazał im zrezygnować z dochodowych kontraktów, żeby za darmo wozić węgiel
  • Odpowiedz
Relkin
Relkin
Relkin
01.12.2024, 13:39:17 via Wykop
  • 45
@robert5502: Ministerstwo napisało, że nie zapłaci xD
  • Odpowiedz

Janusz_Rekina
Janusz_Rekina
01.12.2024, 16:56:28 via Wykop
  • 94
No i cyk prywatyzujemy za bezcen, po roku spółka rentowna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Gniewkowski
Gniewkowski
Gniewkowski
01.12.2024, 17:34:33 via Wykop
  • 67
@Janusz_Rekina: Pewnie tak. Prawie każda państwowa spółka jest nieudolnie zarządzana i skazana na straty. Tak właśnie się stało z PKP Cargo pod rządami PIS
  • Odpowiedz
l1pka
l1pka
01.12.2024, 17:38:22 via Android
  • 37
@Janusz_Rekina potem płacz że Tusk sprzedaje,
  • Odpowiedz
Idaho59
Idaho59
01.12.2024, 17:43:26 via Wykop
  • 62
Mam taką myśl, w razie wojny to kolej będzie woziła zaopatrzenie, paliwa, amunicję na front. To czemu pisowcy rozwalili Cargo? Może z rozmysłem zniszczyli tą spółkę ku chwale Putina? Główny udział miał w tym Morawiecki, a jego ojciec wprost sprzyjał ruskim.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ketrab86
ketrab86
ketrab86
01.12.2024, 17:55:06 via Wykop
  • 38
Kolej tzn. ukraińska spółka, która właśnie weszła na polski rynek


@woj_st: ale wiesz, że ta spółka, która "właśnie weszła" na rynek jest bodajże 106. spółką, która dostała licencję na przewóz towarów xD

Już rozumiesz uśmiechnięty wyborco koalicji?


Nie trzeba być uśmiechniętym wyborcą kogokolwiek, żeby wiedzieć, że PKP cargo zostało r-------e przez idiotyczne decyzje pisowskiego rządu.
  • Odpowiedz
Idaho59
Idaho59
01.12.2024, 18:07:35 via Wykop
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Cavaan
Cavaan
01.12.2024, 18:08:38 via Wykop
  • 33
Pisowski dom wariatów w komentarzach.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Harven
Harven
01.12.2024, 18:11:02 via Wykop
  • 14
@Cavaan: wlasnie widze xD same komentarze ze zaraz ukraincy albo niemcy kupia i im sie bedzie oplacac. zero informacji o tym ze to pis doprowadzil pkp cargo do ruiny. nie da sie czytac tego śćieku, a biauek chcial jeszcze pieniadze nasze za walke z dezinformacja xD
  • Odpowiedz
MJey
MJey
MJey
02.12.2024, 15:02:23 via Wykop
  • -1
@Cavaan: ja widzę samych obłąkańców z PO. Przypominam, że PiS już od ponad roku nie zarządza PKP cargo.
  • Odpowiedz
KwadratF1
KwadratF1
01.12.2024, 17:49:43 via Wykop
  • 22

Komentarz usunięty przez moderatora

tmtm
tmtm
tmtm
01.12.2024, 23:48:45 via Wykop
  • 2
@KwadratF1: Ja akurat oglądałem tego Stanowskiego o pkp cargo. Mówi, że politycy kilku rządów do tego doprowadzili (pis, po...)

Ty uwierzyłeś w propagandę rządową, że za pisiorów akcje cargo spadły z 90 zł do kilkunastu.
  • Odpowiedz
Darko69
Darko69
03.12.2024, 05:52:29 via Wykop
  • 1
@tmtm: Więc sprzedajmy niemcom albo ukrom. Po co to naprawiać ? Robi się nagonkę aby odsprzedać firmę, tfusk zawsze tak robił a pisiory odkupywali i tak w kółko. Taka umowa popisu a kaska do przewałów dalej płynie czy sprzedaż lub czy kupisz. W ostatnim miesiącu przed końcem rządów POkrak sprzedali bo całkowitym remoncie PKP Energetyka (strategiczną firmę dla Polski)
Następnie pis odkupił Spodziewam się że znowu rudy ją odsprzeda.

Niedawno
Darko69 - @tmtm: Więc sprzedajmy niemcom albo ukrom. Po co to naprawiać ? Robi się na...

źródło: 919500695159344.jpg_732-419

Pobierz
  • Odpowiedz
osetnik
osetnik
01.12.2024, 19:12:43 via Wykop
  • 18
To jest spowodowane działalnością naszych czempionów z PiSu, którzy kazali wozić australijski węgiel kosztem innych kontaktów. Klienci poszli do innych przewoźników i nie wrócili. Teraz PKP Cargo nie ma klientów, bo się na nich wypięło w 2022.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

osetnik
osetnik
01.12.2024, 21:01:03 via Wykop
  • 2
Jednego takiego znam osobiscie i jest świecie przekonany że to właśnie jest jedyne źródło prawdy.


@wolek1111: też mam takiego w robocie. I też wyznawca TVN.
  • Odpowiedz
wolek1111
wolek1111
03.12.2024, 07:49:44 via Wykop
  • 0
@osetnik: no z takim mędrcem z tiktoka bo uznaje te rolki za absolutną prawdę, nic do takich nie dociera. Ja nie moge mu wytłumaczyc że taka rolke to może każdy głupi nagrać i zmanipulować.
  • Odpowiedz

qbik
qbik
01.12.2024, 15:12:18 via Wykop
  • 13
niech wożą polski węgiel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

majk3l
majk3l
01.12.2024, 15:20:06 via Wykop
  • 8
@qbik: prawdziwie polski wungiel

  • Odpowiedz
style7
style7
style7
01.12.2024, 18:46:43 via Wykop
  • 11
Zgłaszam ofertę wykupu PKP Cargo, kredyty na zakup udzieli mi Rząd RP, poręczenie także dadzą - kulczykowi z telekomunikacją wyszedł taki deal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Pesa_elf
Pesa_elf
01.12.2024, 18:41:00 via Wykop
  • 8
Wiecej zatrudniania rodziny prezydenta do rady nadzorczej spółki. Wiecej morawieckiego i tej drugiej kuyrwy sasina.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wolek1111
wolek1111
01.12.2024, 20:39:47 via Wykop
  • -10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pesa_elf
Pesa_elf
01.12.2024, 20:48:04 via Wykop
  • 5
@wolek1111: a kto jak nie te dwie szuje decydowały o wożeniu węgla z portów przez PKP cargo?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3147
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
2955
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2565
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2272
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2059
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #kolej
  • #pociagi
  • #intercity
  • #pkpintercity
  • #podroze
  • #polska
  • #transport
  • #gorzkiezale
  • #pendolino
  • #pkpcargo
  • #heheszki
  • #inwestycje
  • #pytanie
  • #pociag
  • #kiciochpyta

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking