Poznaliśmy wyniki PKP Cargo! Straty są przeogromne

Poznaliśmy wyniki PKP Cargo za trzeci kwartał. W ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy polski przewoźnik zanotował stratę netto na poziomie 738,7 mln złotych

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 212
- Odpowiedz

Poznaliśmy wyniki PKP Cargo za trzeci kwartał. W ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy polski przewoźnik zanotował stratę netto na poziomie 738,7 mln złotych

Komentarze (212)
najlepsze
Kłamowiecki kazał im zrezygnować z dochodowych kontraktów, żeby za darmo wozić węgiel
@woj_st: ale wiesz, że ta spółka, która "właśnie weszła" na rynek jest bodajże 106. spółką, która dostała licencję na przewóz towarów xD
Nie trzeba być uśmiechniętym wyborcą kogokolwiek, żeby wiedzieć, że PKP cargo zostało r-------e przez idiotyczne decyzje pisowskiego rządu.
Komentarz usunięty przez moderatora
Ty uwierzyłeś w propagandę rządową, że za pisiorów akcje cargo spadły z 90 zł do kilkunastu.
Następnie pis odkupił Spodziewam się że znowu rudy ją odsprzeda.
źródło: 919500695159344.jpg_732-419
Pobierz@wolek1111: też mam takiego w robocie. I też wyznawca TVN.