Wpis z mikrobloga

@Hiera: bardziej prawdopodobne że to mięśnie w okolicach żebra - pomaga rozciąganie górnej części ciała. Zatrzymaj się na chwilę ręce w górę i obie raz w lewo raz w prawo. Powinno pomóc.
@tryvial: Często przy biegu robie takie zabawy z rękami. ręce wyciągnięte do przodu i prostopadle do podłoża idą do tyłu, czy tam różne wyciągania. A i tak czasem pika. boje się, ze mi pikawa padnie i zaczne gdzieś w lesie gnić zanim mnie znajdą
@Hiera: Pamiętam, że też miałem takie pikania w zeszłym roku, ale kilka dni rozciąganie i potem problem już nie wrócił. Może też spróbuj z pompkami w domu, kilka dni po 20 pompek, żeby wzmocnić te mięśnie na żebrach. Jak nic nie pomoże, to lepiej zrób ekg serca albo jakieś testy wysiłkowe. Wizja gnicia w lesie jest średnia
@tryvial: No w zeszłym roku poszedłem do lekarza rodzinnego i mówie zrób mi panie ekg morfologie i cały przeglad. Dużo ostatnio robię i nie wiem czy długo pożyje :D o dziwo nie protestowała i dużo badań łącznie z próbami wątrobowymi, cukrem zrobiłem. Nic nie wyszło