Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 25 lat; od zeszłego roku sponsoruję studentkę medycyny, którą poznałem na grupie na FB. Dziewczyn chętnych do takiej relacji było mnóstwo - wybrałem taką, która była najbardziej pozytywnie nastawiona. Wcześniej u mnie leciała albo samotność, albo #divyzwykopem (ale to był bardzo krótki epizod kilku takich wypadów), albo próba budowy "normalnej relacji", co jest ekstremalnie upokarzające i upadlające, jeśli nie jest się 8-9/10 z wyglądu. Po prostu nie ma sensu budować normalnych relacji, jeśli nie jest się chadem, bo wysiłek nie rekompensuje rezultatów, a laska z tyłu głowy zawsze ma świadomość, że mogłaby równie dobrze być z kimś przystojniejszym / bardziej ekstrawertycznym z tindera w dobie zglobalizowanego rynku matrymonialnego.

W każdym razie co o sądzicie o tym, żeby do końca życia zostać przy schemacie relacji sponsorowanych? Dla mnie jest to obecnie najsensowniejsza opcja. Wydaję 4000-4500PLN na miesiąc(co nie jest szczególnie dużą ilością - prowadzę własną działalność i jestem jeszcze w stanie trochę odkładać) i w zamian otrzymuję seks raz w tygodniu z atrakcyjną julką bez prezerwatywy, namiastkę fajnej relacji i miło spędzony czas; frustracja wynikająca z samotności / braku seksu schodzi praktycznie do zera.

#rozowepaski #niebieskiepaski #samotnosc #seks #zwiazki #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 51
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Imo dużo normalniejszą sprawą było by bo prostu dalej chodzić na divy. Nadal trochę upadek człowieka, ale do divy chociaż idziesz po jakąś usługę, płacisz i elo, nikt niczego nie udaje. A te wszystkie relacje sponsorowane...#!$%@? XD no ja bym nie zniósł myśli, że laska trzyma odpowiedni poziom zaangażowania w relacji ze mną tylko z powodów finansowych. Każdy jej śmiech, jakaś fajna, z pozoru niewymuszona rzecz...Zawsze miałbym z tyłu głowy,
  • Odpowiedz
próba budowy "normalnej relacji", co jest ekstremalnie upokarzające i upadlające


@mirko_anonim: za to płacenie lasce 4k za to, że udaje, że jej się podobasz wcale nie jest upokarzające xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dziwię się, że mając takie pieniądze nie jesteś w stanie znaleźć sobie normalnej partnerki.

A tak właściwe, to jak to się w ogóle robi, że znajduje się taką pannę? Nawet znalezienie divy wydaje mi się nie łatwe a co dopiero kogoś kto nie jest divą i chce mieć sponsora.
  • Odpowiedz
a laska z tyłu głowy zawsze ma świadomość, że mogłaby równie dobrze być z kimś przystojniejszym / bardziej ekstrawertycznym z tindera


@mirko_anonim: W sensie ta nie ma? Przecież dla niej jesteś zwykłym frajerem.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: raz w tygodniu to chyba jednak przepłacasz.
I pytanie czy to relacja na wyłączność czy czasem julka nie ma jeszcze 3 innych sponsorów lub nie skacze z kwiatka na kwiatek więc prędzej czy później coś ci sie osadzi an bananku.
Ale zdecydowanie nie potępiam i gdybym miał kasę i mi sie chciało to robiłbym to samo.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
laska 5/10 chce ONS/FWB z 8/10 - you go girl, zasługujesz, każda kobieta jest piękna! ()
gość 5/10 chce 8/10 za kasę - upokarzające! żałosne! obrzydliwe!! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz