Wpis z mikrobloga

Redukcja tydzień 9. Spadło 4,1kg, do zrzucenia mam jeszcze 8kg. Samopoczucie super, sen mógłby być lepszy, ale jak się pracuje na 1 zmianę to tak jest. Treningi siłowe bardzo dobre, z niektórych ćwiczeń cięższych zszedłem z obciążenia o jakieś 10%, a w reszcie trzymam. Chodzę najedzony, cardio zawsze po treningu 30min by spalić minimum 200 kcal. W weekendy jak jest fajna pogoda robię długie trasy rowerowe w plenerze w zależności od chęci. Zakupiłem rękawice do boksu by trochę urozmaicić sobie cardio i pouderzać w worek, a nie tylko chodzenie pod górę lub rowerek. Chęci są, psycha bardzo dobra, waga schodzi systematycznie, obecnie jestem na 2500 kcal, a obciąłem od początku redukcji 250 kcal. Czasami odczuwam gorszą regenerację, ale jak się wysypiam na weekend wszystko mija. Dziwne są czasami niektóre treningi gdzie mimo deficytu i pracy fizycznej raz mam więcej siły raz nie. Dzisiaj podciąganie szeroko nachwytem 5kg x9 a miałem trzymać x7, znowu w poprzednim tygodniu x7 było wymęczone. Dzisiaj na skosie 24kg (ogólnie wyciskam 28, ale zszedłem by nie złapać kontuzji barku) hantlami i było za lekko, znowu w innym tygodniu czułem się wyczerpany przy 24. Stan na dziś 170/77, 69 cel do końca wakacji i bycie wyżyłowanym, jestem ciekaw ile utrzymam siły i czy mi psycha nie siądzie. #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #dieta
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@In_thrust_we_trust Po prostu ćwiczę swoje, często zmieniam plan I nie skupiam się na tym by poprawić ławkę, siady, czy martwy. Maksy sprawdzam bardzo rzadko, ćwiczę na mniejszych ciężarach i skupiam sie na czuciu mięśniowym, na maszynach też ćwiczę. Powtórzenia równie, wielostawy maly zakres, akcesoria duże nawet 14 powtórzeń. Wstyd trochę 90kg na lawie, może kiedyś wejdę na plan poprawy ławki bo sam nie wiem gdzie jest problem. Ogólnie dbam mocno o technikę,
  • Odpowiedz
  • 1
@Wezwoguleicstont: Na redukcji obecnie w ogóle bo chce trzymać ciężar. Na masie zmieniam co 8-12 tygodni bo zwykle wtedy osiągam już raz, że nudność danymi ćwiczeniami, dwa że progress już zwykle jest słabszy, a trzy nowy bodziec, inne ćwiczenia by inaczej zaatakować inne grupy mięśniowe. Zawsze jak też widzę, że pewne ćwiczenia idą bardzo słabo to szukam w następnym planie ćwiczeń które mogą poprawić te ćwiczenia słabsze. W płaskiej dałem 3
  • Odpowiedz