Wpis z mikrobloga

widzę, że tag lekko odżywa więc wrzucam swój drugi lekki trening po chorobie.

dziś 40 serii roboczych z wyciskań ( @Kasahara <3) , na niskim ciężarze żeby wrócić do poziomu sprzed choroby.

nagrania od dupy strony, trening zaczynałem larsenami: 14 serii roboczych razem, z czego jedna na filmie.

później floor press moim normalnym chwytem, co ciekawe w wersji wąskiej (na końcu filmu załączone nagranie) dotykam jednocześnie łokcie spoczywają na ziemi, a sztanga dotyka klaty. razem 13 serii roboczych :)

1 board bench press, czyli u mnie wyciskanie do 4cm butelki po kefirze truskawkowym, totalnie jeszcze nie czaje tego ćwiczenia i pedalsko zrobiłem bez pauz z t&g, ale poczułem dziś w nim ogień i spróbowałem 140kg. ostatnie serie już trochę odcinały. na pewno musze jakieś deseczki sobie ogarnąć, generalnie lepiej to zaaranżować. są to dwa pierwsze nagrania na filmie, razem 10 serii roboczych.

bez nagrań: jm press, 3 serie po 6 powtórzeń, bez fajerwerków bo nadal się uczę. skull crushery 5 serii x8, seated good morning 8 serii x8.

to wszystko, pozdrawiam
#mikrokoksy
krzysztoww - widzę, że tag lekko odżywa więc wrzucam swój drugi lekki trening po chor...
  • 5
  • Odpowiedz
@krzysztoww: Widzisz floor press to nawet lepiej niż u mnie :P Bo mi do klaty kilku CM brakuje :)

Co do improwizowanego board press, to ja szczerze sugeruje touch and go, do tego delikatnie dotykając , tak jakby "deska" była ze szkła. Bo przy takich improwizowanych patentach zbyt mocne odłożenie sztangi na takie "deski" może popsuć ruch.
Mając natomiast normalne deski które ktoś trzyma, można robić z pauzą i całkowitym przekazaniem
  • Odpowiedz
  • 0
@DywanTv: wiedziałem że patent z board pressu się spodoba, z Adamem już ustaliłem że musiałbym jakąś książkę położyć na klatę więc pewnie biblię dam bo Jezusa trzeba mieć blisko serca…

@IntruderXXL: a to właśnie fenomenem jakimś chyba jestem, bo technicznie jestem pewien że nie wyciskasz tak jak ja, z takim mostkiem i napięciem jak proca całego ciała (pomimo starań to już przy dużej wadze zaczynają się ograniczenia) zaczynając już od
  • Odpowiedz
a to właśnie fenomenem jakimś chyba jestem, bo technicznie jestem pewien że nie wyciskasz tak jak ja, z takim mostkiem i napięciem jak proca całego ciała, zaczynając już od stóp i samych nóg


@krzysztoww: Robię TAK SAMO :) Słuchaj ostatnio mam problem nawet z czwórkami przez wyciskania, bo takie napięcie nóg i leg drive jest :) Często na nagraniach się wydaje że mam wielki potężny bebech... a to przez ułożenie na
  • Odpowiedz
  • 1
@IntruderXXL: mógłbyś kiedyś zapostowac nagranie od boku, bo rzeczywiście ja od przodu podobnie wygladam ale zdaje mi sie ze twoje ustawienie nadal bardziej przypomina to co robią ludzie w naszym rozmiarze (mimo iż jestem 30kg lżejszy to i tak oboje jesteśmy shw…)
  • Odpowiedz