Wpis z mikrobloga

@Kyriakos: To bardzo dobrze, niech już w końcu to 1000kg nie będzie jakąś zaczarowaną liczbą u nas :) Ale z tego co słyszałem on teraz po startach planuje 1-2 lata totalnej przerwy.
  • Odpowiedz
  • 1
@IntruderXXL: nie wiem, gdzieś słyszałem, że ma się budować dalej i atakować wyżej.

Fakt, u nas ta tona jest uznawana za wielki wynik, a w skali międzynarodowej już tak kolorowo nie jest. Zresztą zaraz chłopaki wystartują z kotami jak Bell czy Du Preez i będzie porównanie gdzie jesteśmy.
  • Odpowiedz
nie wiem, gdzieś słyszałem, że ma się budować dalej i atakować wyżej.


@Kyriakos: No to ciekawe. Bo zastanawia mnie kiedy doczekamy się kogoś z 1100kg+.

Właśnie problem jest taki że my się tutaj ekscytujemy że w końcu kilka osób będzie robiło 1000kg u nas... Gdzie świat zbliża się do 1200kg. A od 1000kg zaczynają się schody, na takim poziomie każde 50kg to już jest przeskok klas.

Z drugiej strony, w końcu
  • Odpowiedz
  • 1
@IntruderXXL: ciężko powiedzieć czy kilka będzie, bo treningowo chyba tylko właśnie Gierczak zrobił 1000+ . Nie wiem jak Bronicki, bo wstawiał tylko siad (430kg)

Tak, tak. Blewazka wyżyłował wtedy tonę, a reszta tylko robiła wielkie zapowiedzi. Co najlepsze do tej pory żaden z nich nie zrobił progresu, a nawet jeden został WRAKIEM.
  • Odpowiedz
Nie wiem jak Bronicki, bo wstawiał tylko siad (430kg)


@Kyriakos: On mówi że 455kg chciałby zrobić, więc gdyby poszło, to 1000kg też mogłoby być. A to już byłby siad naprawdę topka świata :)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: tyle że przez te 6lat to za dużo nie przetrenował to jest raczej zadaniowiec który zaczyna przygotowania pod konkretne zawody i wtedy mocno ciśnie. Po ABS pewnie będzie przerwa bo często mówi że zmęczony już chyba że poczuje krew i będzie cisnoł dalej. Jak na moje jeden z najbardziej obiecujących zawodników w Polsce
  • Odpowiedz
to jest raczej zadaniowiec który zaczyna przygotowania pod konkretne zawody i wtedy mocno ciśnie. Po ABS pewnie będzie przerwa bo często mówi że zmęczony


@rekrut03: I tu jest właśnie pies pogrzebany... to jest tragiczne podejście. I powiedzmy sobie szczerze iście po prostu na łatwizne, po najmniejszej linii oporu.
Zaczynasz przygotowania do zawodów, ładujesz w siebie co się da z towaru, do tego plan, siermiężna, głupia liniówka i ciśniesz do bólu, coś
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Kolejnym takim był Lisucjusz. Tak samo wielki peak pod zawody, wielki cykl, a teraz nie słychać od tych 2/3 lat od startu na WPC. Nie chce krakać, ale myślę, że z Gierko będzie tak samo. Widać po tym ile on osłon i leków na wątrobie je, żeby wywnioskować ile musi lecić towaru i środków. Tu widać też różnicę między Polską a topką topką świata. Gdzie jak Haack mówił, że jest
  • Odpowiedz
@DywanTv: Naprawdę zdziwiłbyś się jak bardzo u nas nadużywają towaru. Towar robi u nich wynik, naprawdę to jest smutne.
Potrafią kończyć przez to w szpitalu, być zmuszeni do żarcia papek przez kolejny rok... To nie żarty :P
I to wszystko żeby w ogólnym rozrachunku zrobić naprawdę nieszczególny wynik. Bo zrozumiałbym to gdyby to było w celu bicia absolutnych rekordów świata.
Trójbój u nas LEŻY I KWICZY. Naprawdę jeśli chodzi o treningi,
  • Odpowiedz
Naprawdę zdziwiłbyś się jak bardzo u nas nadużywają towaru. Towar robi u nich wynik, naprawdę to jest smutne.


@IntruderXXL: Niestety wiem jak to wygląda po części. Znam i trenuję regularnie z jednym z topowych zawodników u nas w Polsce, wlasciwie to byl takim jeszce jakis czas temu i przerażające jest jak nieodpowiedzialnie się podchodzi do pewnych rzecz, jak wcześnie się wchodzi na bombę i na jak dużą.

Dlatego tym bardziej mnie
  • Odpowiedz
Ja nie wiem ile lat jeszcze musi minąć żeby oni zrozumieli że sportowcem nie bywa się, tylko sportowcem się jest CAŁY CZAS.


@IntruderXXL: to jest dobre podsumowanie, i trochę nie rozumiem z czego to się wzięło w trójboju. Moda, żeby pić wóde, jeść syf, chwalić się, że mimo zawalonej po zawodach higieny życia i braku treningow przez 3 miesiące (bo się nie chciało) dalej wyciska się 200? A później szybki prep
  • Odpowiedz
  • 2
@DywanTv: najwybitniejsi kulturyści też kłamali co do wielkości dawek, a po czasie wychodziło jakie naprawdę były w użyciu. Też mieli niesamowity gen i kulturę pracy.Taki jest sport.
Nawet na Olimpiadzie regularnie ludzie wpadają na dopingu, a powinni być krystalicznie czyści. Także co do ipfu też miałbym pewne wątpliwości.
Haack jest wybitny, nikt mu tego nie odbierze. Czy bije kosmteyczne dawki będąc kosmitą, który ma masę mięśniową kulturysy i dźwiga tyle co
  • Odpowiedz
Haack wygrywał MŚ w IPF z świetnymi wynikami w kat. 83kg.
Gość jest kosmitą, dilujcie z tym.

Trójbój sterydowy w PL dopiero się rodzi, do niedawna rzeczywiście leżał i kwiczał, bo co to za sukcesy jak ktoś zrobi 10kg więcej od zawodnika z MP IPF mimo tego że jest na kilku środkach i jeszcze się cieszy i piszę na instagramie że jest mistrzem.

Teraz dopiero zaczyna się coś dziać, chociaż dalej uważam
  • Odpowiedz
@Kyriakos Porównywanie Olimpiady czy Mr Olimpii do trójboju untested też jest bez sensu. Przecież to pierwszy tego typu sport na świecie i w historii gdzie każdy otwarcie mówi, że to są zawody dla sterydziarzy. Nawet w strongmanach czy mr olimpia były pozory testów antydopingowych, bo to jeszcze nie były te czasy, gdzie można o tym otwarcie mówić. Teraz się to zmienia.

Z IPF osobiście znam Sitko dość blisko mi się wydaje i
  • Odpowiedz