Wpis z mikrobloga

@Kenteris: nie ma czegoś takiego, lekarze się tym nie zajmują. Jak Ci ma pomóc ktoś, to nie ma w toku nauczania tego ani w procedurach. W żadnej książce medycznej ani na konferencji nie ma co się dzieje jak łączysz trenbolon z winstrolem i co z tym zrobić.

To tak jakbyś poszedł do psychiatry i spytał się jakie ćpanie połączyć, aby lepiej #!$%@?ęło.

Co innego jeśli kogoś szukasz, aby Ci wypisał po
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: no takich szczegółów nie potrzebuje. Nikt pod tym kątem nie studiuje, ale wiem że są chociażby szkolenia, które omawiają jak postępować z osobami na dopingu i jak im pomagać. Pewnie więc są tacy lekarze, którzy już pomogli paru osobom na towarze. I mówiąc "pomogli", nie mam na myśli doboru środków. Ja jestem w trakcie odbloku i chciałbym zasięgnąć opinii kogoś z medyczną wiedzą co robić dalej.
  • Odpowiedz
@Kenteris: jak sam odblok i nic więcej to Rabijewski z Wawy. Ale i tak z przykrością powiem, że jakby mi zależało i chodziło o moje zdrowie to bym wolał już szamana z netu co w tym siedzi. Po prostu ich się nie szkoli i sami się nie szkolą, bo po co dla 1 na 100 000 pacjentów. Taki jest obecnie stan
  • Odpowiedz
@Kenteris: jakie szkolenia, człowieku XD. Rzeczywistość w PL wygląda tak. Lekarze są zorganizowaną grupą zawodową, krytyczną dla państwa polskiego, co zapewnia im silne korzyści lobbingowe. Ustawiają sobie limity tak, żeby było ich mało, bo jak jest mała podaż a duży popyt to dzieje się to samo c o cenami nieruchmości. Potem ludzie idą kończą specjalnośc endo albo andro - ale to akurat europejska specka tylko i chcą zacząć zarabiać pieniądze bo
  • Odpowiedz
  • 0
@wielki_hrabia_mistyfikacji: heh trochę racji w tym jest, ale też sporo przesady. No moja różowa jest endokrynologiem. I to takim zajebiście dobrym, z faktycznym powołaniem. Można powiedzieć, że ona mnie teraz "prowadzi", ale mimo wszystko kwestie dopingu nie są jej specjalnością, stąd chciałem zasięgnąć jeszcze czyjejś opinii. Ale też wiem, że lekarze jak ona biorą udział w konferencjach, tak jak w zeszłym roku na którym był osobny panel dot. postępowania z osobami
  • Odpowiedz
  • 0
@gorobei: nie wiem na jakiej podstawie ktoś mógłby tu złożyć pozew, skoro wszystko i tak robisz na własną odpowiedzialność, ale ok xD

stosowanie dopingu i pomoc w stosowaniu dopingu jest zakazane w Kodeksie Etyki Lekarskiej


@pieknylowca: okej, a teraz wskaż mi miejsce, w którym ja cokolwiek pisze o potrzebie zaczerpnięcia pomocy od lekarza w kwestii stosowania dopingu xD
  • Odpowiedz
  • 0
@pieknylowca: kuźwa, jakbyś czytał wyraźnie, to byś zauważył, że ja właśnie zszedłem z dopingu i potrzebuję lekarza do tego aby wrócić do homeostazy hormonalnej. Nie chcę żadnych recept. Czaisz?
  • Odpowiedz
  • 1
jak byłeś taki hej do przodu to radź sobie sam. Serio byłeś taki głupi żeby na doping wchodzić?


@pieknylowca: ależ ja wcale nie żałuję. Było zajebiście. Ale kiedyś trzeba powiedzieć "pas". No i dziękuję za twoje nic nie wnoszące dyrdymały.
  • Odpowiedz
@wielki_hrabia_mistyfikacji: zawsze mnie bawi narzekanie, że w Polsce brakuje lekarzy, gdzie chętnych do tego zawodu jest mnóstwo osób i mnóstwo osób byłoby wspaniałymi lekarzami, gdyby program nauczania dostosować bardziej pod ludzi, którzy chcą faktycznie leczyć z życiowej pasji
  • Odpowiedz
@Kenteris: do Guta są kolejki na 6 miesięcy, powodzenia :P Kiedyś chciałem iść ale możesz mi w 2025 r napisać z ciekawości jak było. Też nie chcę być absolutnie złośliwy tutaj, tylko zauważam pewne zjawisko społeczne ale gdybym dostawał 10 zł za każdym razem jak słyszę, że czyjaś żona/dziewczyna/dziadek/mama/cicocia jest zajebisstym lekarzem to już bym nie musiał pracować. Normalnie jak się rozmawia o lekarzach w czyjejś rodzinie to na podstawie moich
  • Odpowiedz