Wpis z mikrobloga

#silownia #dieta #mirkokoksy #cwiczenia

Przewrotny los chciał że jestem pełnokrwistym ektomorfikiem. 26 lat, 180 wzrostu, z 60kg wagi, postura 14 letniego gimnazjalisty. Niestety wyróżniam się z tłumu, i to w tym negatywnym słowa znaczeniu. W całym swoim życiu widziałem może ze 2 osoby które wyglądały równie licho co ja. Niestety tryb życia nie pozwala mi zbytnio przytyć, ponieważ pracuję fizycznie na etacie 8-16 a po pracy zajmuję się swoim podwójnym biznesem również mocno związanym z pracą fizyczną. Co za tym idzie czasu na siłownię w zasadzie brak, chyba że jakieś podstawowe ćwiczenia w domu - pompki, hantle itp. Postanowiłem coś zmienić w swoim smutnym jak #!$%@? życiu i poprawić masę. I tu pytanie do was: Co polecalibyście wrzucić do diety żeby masa cokolwiek ruszyła w górę? Jakie konkretne produkty kupować? Na start zamówiłem sobie gainera DEVIL MASS BERSERK LABS. Zamierzam pić to ze 2x dziennie rozrabiając z mlekiem i może jeszcze z jakimiś innymi dodatkami.
  • 10
  • Odpowiedz
@Tonsil fryty i kurczak z frytkownicy popijany 4 pakiem piwa w dni parzyste, w nieparzyste pol paczki makaronu/pol sera tartego/ pol sloika pasty pomidorowej. To na obiad, do tego na zmiane parowki+kanapki i jajka+kanapki. Na zmiane gotujesz gar żurku (takiego gestego ze łyzka staje, rosolu i ramenu) Do tego duzo spania i elegancko sie ulejesz jak ja w pol roku 10 kg :d
  • Odpowiedz
@Tonsil: #!$%@? na razie wrzucanie czegokolwiek, tylko po prostu zacznij liczyć kalorie bez zmieniania swoich obecnych nawyków żywieniowych. Licz tak sobie z miesiąc, wyciągnij z tego średnią i dodaj z 500 kalorii. Waż się codziennie, wyciągaj średnią z tygodnia, sprawdzaj czy waga rośnie, jeśli przez 2-3 tygodnie się nie zmienia na plus, to dodaj jakieś 250 kalorii. Kontynuuj aż osiągniesz oczekiwaną wagę. Proste jak #!$%@?. Wrzucanie jakichś magicznych środków na ruszenie
  • Odpowiedz
Niestety tryb życia nie pozwala mi zbytnio przytyć, ponieważ pracuję fizycznie na etacie 8-16 a po pracy zajmuję się swoim podwójnym biznesem również mocno związanym z pracą fizyczną.


@Tonsil: Nie dasz rady prawdopodobnie bez zmiany pracy. Zaczynałem od 58kg przy wzroście 187cm I nie byłem wstanie przebić 70kg przy treningu siłowym i przejadaniu w pewnym momencie 4,5k kcal.
  • Odpowiedz
@Tonsil: #!$%@? wszystko jak leci im wiecej tym lepiej i nie dopuszcza do sytuacji ze zaczynasz czuc sie głodny. zaplanuj sobie pory dnia najlepiej co 3h zeby jesc syto duzo i kalorycznie moment Cie uleje
  • Odpowiedz
@Tonsil: powiem tak, znajdź sobie kalorykę, dołóż 300kcal, i #!$%@? 2 gram białka na kg masy, albo i 2.5 jak się nie porzygasz, i ćwicząc za rok zobaczysz efekty. Na pierwsze pół roku te hantle i pompki w zupełności wystarczą - z samymi hantlami jest tysiąc ćwiczeń. Z dokładaniem kalorii ostrożnie, bo chcemy zrobić mięśnie, a nie tłuszcz, a te rosną bardzo powoli
  • Odpowiedz
  • 0
A jakie produkty polecacie szamać żeby podbić kalorie? Nie jestem jakimś wielkim łasuchem, więc wolałbym celować w produkty maksymalnie kaloryczne przy stosunkowo niedużej objętości
  • Odpowiedz
  • 0
@Tonsil orzechy ; szejki z mleka, odżywki białkowej, owoców, serka wiejskiego, płatków owsianych i masła orzechowego ; gofry z Lidla z nutellom popijane szejkiem białkowym; tosty z szynką i mozarella light, ale nie dwa, pol chleba tostowego pełnoziarnistego, nie żałuj sobie majonezu i keczupu
  • Odpowiedz
  • 0
A co z "treningiem"? Jeżeli chcę nabrać masy, to powinienem ćwiczyć w domu? Biorąc pod uwagę oczywiście mój dość intensywny tryb życia
  • Odpowiedz