Wpis z mikrobloga

Pierwszy tydzień bloku przygotowującego do Akademickich Mistrzostw Polski. Ogólnie nic mega ciekawego, pierwszy lekki tydzień
Ciągi 200 kg, ława 150 kg, siady 230 kg. Jest to taki "deloadowy" tydzień i na obroty wkręcam się w kolejnych tygodniach.

Dziś pierwszy raz robiłem przysiady w neoprenach A7 Rigos Mortis i różnica jest znaczna względem neoprenów A7 zwykłych, których używałem od kilku lat. W filmiku zaznaczyłem znacznik od 4:20 bo w sumie tylko od tej minuty jest coś ciekawego - pierwsze siady w tych neoprenach.
Prędkość na rozgrzewkach jest bardzo duża. Samo 230 kg czyli top seria na dziś też mega szybko. Ogólnie nigdy taki silny w przysiadach nie byłem.
Rok temu najmocniejszy mój przysiad to było 240 kg z prędkością trochę wolniejszą niż teraz 230 kg. Wtedy na zawodach usiadłem 270 kg z lekkim zapasem. Jeśli teraz plan się powiedzie, to może zakręcimy się wokół trójki i dwóch zer? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
DywanTv - Pierwszy tydzień bloku przygotowującego do Akademickich Mistrzostw Polski. ...
  • 7
  • Odpowiedz
@DywanTv: z tymi neoprenami różnych firm nowej generacji jest trochę beka. Bo jako osoba siadająca w taśmach jestem w stanie zaryzykować, że wielu dodadzą podobny wynik xD Tylko z rozmiarówką trzeba uważać, bo to nie SBD, które 2 rozmiary mniejsze przeciągniesz przed rozciągnięciem
  • Odpowiedz
  • 0
@Kasahara: Ja nigdy nie siadałem w taśmach, to nie mam porównania, ale różnica jest odczuwalna względem porpzedniej generacji neoprenów, a testowałem wiele firm - Titan, Monster, SBD, A7. Chociaż czy dodają dużo "KG" to nie wiem. To dalej jest neopren, normalnie można zgiąć nogę w nich bez problemu, ale różnica jest i tak. Te tutaj są znacznie bardziej sztywne. Normalnie używałem rozmiaru S/L a tutaj mam 2XL xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Kasahara: Ja mam małe łydki, wiec wchodza bez żadnego problemu. jedynie poitem na czówrkę mi w ciezko je rozwinac i z kazdym repem się zsuwają lekko.
  • Odpowiedz