Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siemanko mireczeki, z tej strony niebieski lvl 28.

Ogólnie sprawa wygląda tak, że rzuciła mnie rok temu dziewczyna po wieloletnim związku, bo znalazła sobie lepszego faceta. W międzyczasie wiele znajomości mi się wykruszyło, sporo znajomych wyjechało po studiach zagranicę za kasą i przysłowiowym "chliebem". Z tymi co zostali z kraju próbowałem odnowić kontakt, wielokrotnie zapraszałem, inicjowałem itd. Ale niestety te znajomości musiałem spisać na straty, ponieważ gdy ja zapraszałem inicjowałem to słyszałem praktycznie same odmowy, a to bo żona nie pozwoli, a bo kredyt, a dziecko itd. A jak już się spotkaliśmy raz, drugi, trzeci to tylko i wyłącznie w wyniku moich próśb i inicjatyw. Potem dałem sobie na luz i czekałem i co? A nic. Gdy ja przestawałem pisać i zapraszać to wszyscy wyłożyli na mnie lache.

Problem dotyczy tego, że nie chce w tym roku siedzieć w kraju. Polskę już zwidziałem sam wielokrotnie, chętnie wybrałbym się zagranice.
Mam sporo dni urlopowych z poprzedniego roku i trochę kasy. Nie kręcą mnie też samotne podróże wiec zastanawiam się czy można ogarnąć jakieś wspólne wakacje z losowymi ludźmi? Żeby nie podróżować samemu. Wydaje mi się, że prędzej ogarnę wakacje z losowymi ludźmi niż znajdę znajomych, z którymi przy okazji mógłbym podróżować. Mam już prawie 30 lat i niestety bardzo ciężko mi kogokolwiek poznać, mimo iż bliżej mi do ekstrawertyka niż introwertyka, nie jestem jakiś mega wygadany ale potrafię wyjść z inicjatywą i rozmawiać.

Zależy mi raczej na czymś aktywnym, gdzie przez 50-70% czasu całych wakacji to byłoby aktywne zwiedzanie, podróże w ciekawe miejsca itd. A pozostałe 30% czasu jakiś odpoczynek, plaża, drineczki. Na pewno nie interesuje mnie taki typowy wyjazd "studencki" typu Złote Piaski czy Antalaya gdzie leży się cały dzień przed hotelem i chleje alkohol, imprezuje, chodzi po klubach.

Jedyne co znalazłem to #solisci, ale na ten tych wypraw jest sporo narzekań, że spora cena, kiepscy przewodnicy, słaba organizacja itd. Czy jest jakaś fajna alternatywa solistów dla samotnych spierdoksów rzuconych przez dziewczyny i opuszczonych przez znajomych, którzy chcieliby wraz z jakąś grupką ludzi pojechać na aktywne wakacje?

#podroze #urlop #wakacje #zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@mirko_anonim: Nie pomoge dokladnie, ale kumpel w twoim wieku kilka razy byla na wyjezdzie narciarskim dla singli. Bardzo sobie chwalil bo jak nazwa wskazuje kazdy jedzie tam jako singiel xD Co prawda duzo bylo picia i imprezowania, ale narty rzadza sie swoimi sprawami. Moze poszukaj takich wyjazdow tylko letnich. Z fartem!
Ale niestety te znajomości musiałem spisać na straty, ponieważ gdy ja zapraszałem inicjowałem to słyszałem praktycznie same odmowy, a to bo żona nie pozwoli, a bo kredyt, a dziecko itd. A jak już się spotkaliśmy raz, drugi, trzeci to tylko i wyłącznie w wyniku moich próśb i inicjatyw.


@mirko_anonim: Ogólnie tak wygląda życie w okolicach 30. Ja np. lubię spotykać się ze znajomymi, ale naprawdę rzadko ma to miejsce. Wiem, że
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kishibashi

Jak masz pisać takie bzdury to weź sobie odpuść.

Ja zawsze podchodziłem do każdego znajomego z szacunkiem, empatią i pierwszy wyciągałem pomocną dłoń. To ja zawsze byłem tym wykorzystywanym który dużo dawał w razie potrzeby, a gdy ja czegoś potrzebowałem to telefon lub messenger milczał. Więc diagnoza zupełnie nietrafiona, bo to ja raczej dawałem zbyt dużo od siebie a inni tylko brali, brali

Ale cóż, wnioski
Nie kręcą mnie też samotne podróże wiec zastanawiam się czy można ogarnąć jakieś wspólne wakacje z losowymi ludźmi?


@mirko_anonim: SOLIŚCI ADVENTURE CLUB - jest takie biuro podróży które się w tym specjalizuje
Jedyne co znalazłem to #solisci, ale na ten tych wypraw jest sporo narzekań, że spora cena, kiepscy przewodnicy, słaba organizacja itd. Czy jest jakaś fajna alternatywa solistów dla samotnych spierdoksów rzuconych przez dziewczyny i opuszczonych przez znajomych, którzy chcieliby wraz z jakąś grupką ludzi pojechać na aktywne wakacje?


@mirko_anonim: teraz doczytałem że sam to znalazłeś - ja bym się nie przejmował tym że są narzekania, bo narzekania są na wszystko
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Dietetyq

generalnie też ciekawe, że tak bardzo istotny jest dla Ciebie ten aspekt socjalny - ja osobiście W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI chce coś zobaczyć i gdzieś być - to czy tam pojadę sam, z laską, z ziomkiem czy grupą randomów jest dla mnie wtórn

a tak to no trochę to jest niestety żałosne, że Ty tak pragniesz interakcji z innymi że byś pojechał do Bułgarii za 10k aby
I też napisałem, że dla mnie aspekt socjalny jest najmniej istotny xD Tak że praktycznie wcale.


@mirko_anonim:

Nie kręcą mnie też samotne podróże wiec zastanawiam się czy można ogarnąć jakieś wspólne wakacje z losowymi ludźmi?

Mogę jechać z totalnymi randomami, singlami, singielkami, parami, swingersami, wisi mi to.


@mirko_anonim: Aspekt społeczny dla Ciebie nie istotny, ale samemu jechać nie chcesz xd

Ty byłeś kiedykolwiek tak szczerze za granicą na wycieczce innej
@mirko_anonim: co do solistów. Jeśli pojedziesz z nim to daj znać, bo sama się kiedyś zastanawiałam, ale przeczytałam że to nie jest biuro podróży. Więc jak jest spoko to spoko, ale jak będę problemy z lotem czy czymś innym to jest problem bo nie pomogą:/ a hajs chcą spory.