Wpis z mikrobloga

Strasznie mnie to poruszyło, bo jestem osoba która zmaga się z prawdziwym lękiem społecznym, który zniszczył mi życie. Nie ma co zbierać.

Chłopak z lękiem społecznym: zamyka się w pokoju, izoluje od ludzi, nie rozmawia z nikim, rezygnuje z studiów/życia zawodowego, boi się odebrać telefon

Julka z lękiem społecznym: Jest streamerką, ma chłopaka i kilku poprzednich, ma wiele koleżanek z którymi chodzi na imprezy i na miasto, idzie do programu w którym ogląda ją 20 tysięcy osób na żywo i teraz hit: pokazuje cycki w teledysku do piosenki

To jest naprawde smutne. Pewnie jeszcze po tym wysrywie dostała masę wsparcia i pomocy, a do mnie nikt od 10 lat nie wyciągnął ręki.

One step closer to the end...

#przegryw #depresja #medycyna #zalesie ##!$%@? #rozowepaski #psychologia #gehenna
uzaleznionyodsmutku - Strasznie mnie to poruszyło, bo jestem osoba która zmaga się z ...
  • 21
@uzalezniony_od_smutku jako ktoś skrajnie nieśmiały (nie wiem czy to już ten słynny lęk społeczny), gnębiony i wyśmiewany, powiem jedno. Nic nie dało mi tyle co studia i praca. Bycie zmuszonym do prowadzenia projektu, bo reszta ludzi była podobnie #!$%@? do mnie, jednak fajnie by było zaliczyć. Poznałem spoko ludzi, przed wykładami zawsze ktoś zagadał, a już przed cwiczeniami/laborkami/egzaminami na pewno, bo zawsze ktoś coś chciał się dowiedzieć. Dało mi to dużego boosta