Wpis z mikrobloga

jak radzicie sb z poczuciem totalnego wyobcowania i niedopasowania i osamotnienia i bycia niedosranym zjebem którego nikt nigdy nie zaakceptuje i który dla dosłownie każdego człowieka z którym próbował się zadawać zostaje prędzej czy później (ale raczej prędzej) bardzo złym creepy wspomnieniem i z wynikającymi z tego wszystkiego totalnymi siadami psychy i atakami paniki i meltownami i chęcią zdechnięcia
to zupełnie poważne pytanie jbc
męczę się z tym tragicznie od lat i wciąż nie mam żadnej strategii na samoregulację oprócz shitpostingu na wyp0k która to sprawdza się delikatnie mówiąc kieeeeeeeeeeeepsko

#autyzm ##!$%@? #fobiaspoleczna #samotnosc #depresja #nerwica #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Chodtok - jak radzicie sb z poczuciem totalnego wyobcowania i niedopasowania i osamot...

źródło: IMG_20220802_181732

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Chodtok: co jakiś czas tak mam, że próbuję sobie przypomnieć jakieś przyjemne wspomnienie spędzania czasu z innymi ludźmi (wykluczając momenty w których byłem #!$%@?) i w absolutnie każdym z nich jest jakiś cringe
  • Odpowiedz
@Chodtok: Selekcja znajomych. Nie odczuwam praktyczne takich problemów.

Zajmuję się handlem przez internet, więc nie wchodzę w żadne zależności społeczne. Wspomnienia z pracy z ludźmi mam jednak złe - trzeba niemal przepraszać za swoje istnienie.
  • Odpowiedz