Wpis z mikrobloga

@knurku: plan treningowy raczej warto zostawić taki sam jeżeli chodzi o ćwiczenia i zakresy powtórzeń.

Ciężar naturalnie będzie szedł w dół wraz z postępem redukcji, więc jak robiłeś 90kg x 8 w szczycie masy na ławce, to może będziesz robił 85kg x 8 po kilku tygodniach i to jest ok.

Jakiś czas temu widziałem dyskusje na temat ilości serii na redukcji i tutaj coraz bardziej "wierze" w robienie jak najmniej jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Piks0n: W zasadzie to utrzymanie masy mięśniowej wyrobionej podczas masy, na sile mi nie zależy bo i tak w tym roku chce zmienić kompletnie podejście do treningu na zupełnie inny cel i rodzaj.

@Xinnoth Trenuję dokładnie dwa lata. Pamiętam, że w tamtym roku robiłem rekompozycje i szło to w dobrym kierunku, ale plan zmieniałem co 8 tygodni. W tym roku chce robić redukcję, chcę nisko zejść z wagi bo obecnie z
  • Odpowiedz
Pozostać przy dotychczasowym planie. Jak siła serio jest już w dupie albo jesteś zajechany deficytem to warto zmieniać na wersje ,,bezpieczniejsze" (hantlą trudniej się załatwić niż sztangą). Ograniczać liczbę serii i dodatków intensyfikacyjnych.
  • Odpowiedz