Wpis z mikrobloga

Swoją drogą poleci ktoś dobre karbony w dobrej cenie z dobrym odbiciem


@SzmaragdowySmok: z tanich to możesz poszukać magic speedów, hoka carbon x, mizuno wave rebellion pro (te śmieszne bez pięty) da się do 700 wyrwać pewnie też, ewentualnie możesz czekać na jakieś promki na vapory. Jak w nich z odbiciem to nie powiem bo nie mam żadnych, ale pewnie przy vaporfly by cię nie zawiodły.
Ewentualnie decathlonowe kd900x ale ponoć
  • Odpowiedz
@Ark00: eee tam gadanie, pół roku temu kupiłem w rozmiarze 43, 2 tygodnie temu ponownie była kampania Saucona i dokupiłem jeszcze jedne również 43 bo tak je lubię ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Poemat: ja mam problem z alphami ( ͡° ʖ̯ ͡°) przy mojej wadze 70kg nie czuje żeby aż tak oddawały w porównaniu do Endorphin Pro. Gdyby nie to że wizualnie
  • Odpowiedz
2 tygodnie temu ponownie była kampania Saucona i dokupiłem jeszcze jedne również 43 bo tak je lubię ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Wilson2231: zwłaszcza że 44 były już zarezerwowane w momencie startu kampanii, bo sam chciałem jakieś kupić
  • Odpowiedz
@Wilson2231: Może biegasz za wolno albo jesteś po prostu za chudy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja jestem z wagi ciężkiej, przy 100kg już od 4:40 wyraźnie czuję jak oddają.
  • Odpowiedz
eee tam gadanie, pół roku temu kupiłem w rozmiarze 43, 2 tygodnie temu ponownie była kampania Saucona i dokupiłem jeszcze jedne również 43 bo tak je lubię ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Wilson2231: na zalando są ostatnie pary w rozmiarach 50, zarówno pro i speed, więc na lounge już w wyprzedaży ich raczej nie będzie
  • Odpowiedz
Przekalkulowalem i nie ten lvl


@SzmaragdowySmok: u cięższych ludzi nie trzeba zapierdzielać 3:30 i lepiej by płytka zaczęła oddawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

dwa karbon moze spowodowac, ze sie posypiesz


@SzmaragdowySmok: bo to się głównie na zawody ubiera i szybsze biegi by rozbiegać by na zawodach nie było niespodzianki

Z resztą, jak mają zazwyczaj ok 400km żywotności a kosztują i pod 1000zł to się oszczędza
  • Odpowiedz