Wpis z mikrobloga

#grybezpradu #gryplanszowe #heroes3

Krótkie PSA z mojej strony, jeżeli jesteście zainteresowani nową planszówką Herosów która aktualnie jest w przedsprzedaży min. na Rebelu to pamietajcie że pudełko które jest aktualnie sprzedawane to jest gra dla 1-3 osób a nie 1-4 dla osób jak na stronie rebela jest napisane.

Na rebelowej strone polskiej wersji wiedze że ktoś zwrócił na to uwagę, ale nie ma żadnej odpowiedzi ani tym bardziej zmiany tych paramsów więc wole rzucić tutaj infem dla potencjalnych kupców. Chciałem kupić heroski, ale na szczęście spojrzałem w rulsy i tam to jest ładnie opisane. Obstawiam że nie każdy tak zrobi i może kupić gierke ponad 300 ziko która wymaga dodatku by grać w 4 osoby a to moze być rozczarowywujące, dlatego wole o tym napisać

Widze że na aleplanszówkach jest 1-3 i tak samo na pudełku też pisze 1-3 wiec nie rozumiem czemu rebel wprowadza ludzi w bład. Pewnie pomyłka, ale wydaje mi się że warto o tym Was poinformować drogie planszowe Mireczki byście mieli pełnie informacji przy potencjalnym zakupie.

Tyle ode mnie, ahoj!

źródło:
https://www.rebel.pl/gry-planszowe/heroes-of-might-and-magic-iii-the-board-game-2022487.html
GerwazyHeghen - #grybezpradu #gryplanszowe #heroes3

Krótkie PSA z mojej strony, jeże...

źródło: heroski

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz