Wpis z mikrobloga

Gość wam udowodnił, że wystarczy być większym i nie trzeba wcale trenować sportów walki by być dobrym na ulicę. Ale znajdą się tacy co będą pisać te swoje bajki, że znają szczurów 60 kg którzy leją koksów 120kg xDDD to tutaj taki szczur co trenuje 6 lat dostał #!$%@? od kilkanaście kg cięższego budowlańca z mefedronem pod nosem xD typ bić się nie umiał tyle, że był większy i to wystarczyło. #famemma #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #sportywalki #mma
Polnischefuhrer - Gość wam udowodnił, że wystarczy być większym i nie trzeba wcale tr...

źródło: CLOUT_MMA-Zawodnik-LIZAK-Piotr_Lizakowski_2x-1024x1024

Pobierz
  • 29
@Polnischefuhrer: no to mam kumpla co trenował zapasy boks i nie wiadomo co jeszcze na jakiś dożynkach mielismy po 15 lat jakiś bamber ze 120 kilo kozaczył ziomek jak nim rzucił to myślałem że go zabił dobrze że tam była gęsta i duża trawa bo jak to by był beton to wąchałby kwiatki ... 3/4 ludzi tam co mowi że trenuje po 2 razy dziennie to niezły kit a wyjdą się
@WhiskeyIHaze: no i co z tego, że ostatnia runda dla Lizaka, walka trwa 3 rundy i 3 są punktowane, a takie gdybanie nie ma sensu, może by go wcale nie skończył przed czasem w tej 3 i przegrałby przez pierwsze 2.

Już pomijam to, że taktyka powinna być zmieniona po 2 przegranych pierwszych rundach, gdzie trzeba przeciwnika skończyć przed czasem
@Dezyderiosh: ale ja tak samo gdybam jak Ty. Ty twierdzisz, że wystarczy jakiś sposób na większego. Tylko pytanie czy ten sposób akurat by zadziałał?
Wystarczyło, żeby jeden sędzia zmienił lekko zdanie i w górę powędrowała by ręka ołówka.
@Polnischefuhrer: Nie wiem czy 60 kg do 120, to jest raczej za dużo. Ale nie mówimy o bitce pod sklepem gdzie gruby chudego dociśnie brzuchem tylko o sporcie walki. I owszem jest możliwe, ze mniejszy wygra z większym, jeśli wie jak się bić z takim przeciwnikiem i ma odpowiednie warunki. Nie powiecie mi chyba, ze ta szkapa je ma.