Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kończę wieloletni związek z facetem, któremu odwidziało się ślubu i dzieci. Mam 28 lat, czuję się bezwartościowa i mam ogromną pustkę w sercu. Przygotowywałam się od 2 lat do macierzyństwa, czekałam bo najpierw lepsza praca, mieszkanie, stabilność. I jak juz mielismy konkretne plany kilka dni temu usłyszałam, że jemu instytucja małżeństwa nie odpowiada i dzieci też mieć nie chce, bo go ograniczą. Czuję się jakby ktoś wbił mi nóż w serce. Zawsze marzyłam o rodzinie, o dziecku lub dzieciach, którym pokażę że mimo wszystko ten świat jest fajny. Może nie jestem jeszcze taka stara, ale mam problemy, które mogą mi utrudnić zajście w ciążę. Teraz przeżywam dramat związany z rozstaniem i zanim zechcę kogokolwiek znowu szukać pewnie minie spro czasu i takim sposobem czuję, że może być już dla mnie za późno. Chciałam się tylko wygadać, bo wstyd mi nawet zadzwonić do rodziców.
#depresja #zalpost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 248
  • Odpowiedz
Przecież wiadomo że każde dziecko jest skazane na biede i podcieranie dupy.


@GrzegorzPorada: nie kazde, tylko twoje. Przy takich problemach z logicznym mysleniem nawet to 10k na reke to za duzo, podziekuj pracodawcy bo mocno przeplaca.
  • Odpowiedz
Kończę wieloletni związek z facetem, któremu odwidziało się ślubu i dzieci. Mam 28 lat, czuję się bezwartościowa i mam ogromną pustkę w sercu. Przygotowywałam się od 2 lat do macierzyństwa, czekałam bo najpierw lepsza praca, mieszkanie, stabilność. I jak juz mielismy konkretne plany kilka dni temu usłyszałam, że jemu instytucja małżeństwa nie odpowiada i dzieci też mieć nie chce, bo go ograniczą. Czuję się jakby ktoś wbił mi nóż w serce. Zawsze
  • Odpowiedz
@Ka4az: Tak, tak. Przez 8 lat NA PEWNO nie rozmawiali o tym i NAGLE okazało się, że on jednak nie żartował. Poza tym, że tutaj się ewidentnie nie zrozumieli, to facet pewnie się wykręcił ze związku z kobietą, która zbliża się do ściany i musiało być coś poza tym. Imho niech się cieszy, że skończyło się tak, a nie rozwodem, alimentami czy jeszcze gorzej za 5-10 lat.
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik:

niby komentujesz, a jednak ignorujesz treść.

? XD

To jeszcze raz, pomalutku. Moje rozwiązanie daje mi niezerową szansę na przetrwanie pamięci o mnie w rodzie, tak jak ja pamiętam poprzednie pokolenia, oraz mojego stylu życia. O ile poza powołaniem potomstwa na świat, zaszczepię im także radość z tego, że się na tym świecie jest.

Jak już wcześniej pisałem, jakakolwiek większa pamięć niż "to jest Wasza prababcia" i wizerunek na pożółkłym
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: W tym wypadku napiszę, że to dobra decyzja. Ewidentnie twój facet odwlekał to w kłamstwie do momentu, kiedy kity przestały już przechodzić. Brak odwagi i szczerości zwieńczone stwierdzeniem, że coś go OGRANICZY to jest po prostu XD. Nie brnij w to bo jak już to dziecko się przytrafi to cię po roku zostawi bo powie to samo - dziecko płacze, mnie to ogranicza ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
nie ty decydujesz, co jest moim sukcesem. Definiuję go sobie sama i nie patrzę przy tym, czy spełnia twoje standardy, w tym "wykorzystywania zwierząt i ludzi".


@krystal_Tri_tapik: Fakty są takie, że "sukces", o którym myślisz po pierwsze wcale nie jest taki pewny. Po drugie będzie ewentualnie możliwy tylko i wyłącznie poprzez wykorzystywanie innych zwierząt, w tym ludzi. Min. chów i jedzenie zwierząt, wykorzystywanie pracy innych ludzi, w tym także w
kopawdupeswiniom - >nie ty decydujesz, co jest moim sukcesem. Definiuję go sobie sama...

źródło: image002

Pobierz
  • Odpowiedz
@Krachu: No sorry bardzo, jak ktoś w najważniejszych aspektach życia robi Cię w #!$%@?, to nie jest wart Twojego czasu i miłości. Tu OPka jednoznacznie pisze, że Pan nie miał jaj się przyznać jak chce żyć i nagle mu się odwidziały wspólne plany na życie. Jej takie życie nie pasuje, więc się rozchodzą, co w tym dziwnego?
  • Odpowiedz
@malkontent: no ale chyba przyznasz, że większość facetów to pustaki co lecą tylko na wygląd i wiek kobiety (im mlodsza i ładniesza tym lepiej).
Taki to argument z dupy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Krachu

@mirko_anonim widzę, że wielka miłość, jak chłop, który szczerze Ci wyznał, że nie chce dzieci leci z miejsca na śmietnik xD


Ty tak serio? Przecież posiadanie dzieci to dla wielu ludzi główny powód wchodzenia w związek. Dla mnie to też byłby powód do rozstania. Większość ludzi chce mieć dzieci i nie wyobraża sobie bycia z kimś, kto życie chce spędzić bez dzieci.
  • Odpowiedz
@kitty-cat

@malkontent: no ale chyba przyznasz, że większość facetów to pustaki co lecą tylko na wygląd i wiek kobiety (im mlodsza i ładniesza tym lepiej).

Taki to argument z dupy ¯\(ツ)/¯


Tak to prawda. Strategia rozrodcza i instynkty pchają nas ku różnorodności partnerek seksualnych lecz dla nas seks jest czynnością rekreacyjną. Nie musimy nic czuć do kobiety. Powiem więcej, że faceci mogą zdradzać swoją żonę i cały czas ją kochać. Jesteśmy
  • Odpowiedz
Ludzie serio tak sobie żyją razem całe życie bez wcześniejszego przegadania takich kwestii? Czy istnieją ameby, które mają podejście w stylu "a może kiedyś się mu/jej odmieni"?


@murmurlrl: jakbym widział opis typowej dziewuszki, która myśli że od ciągnięcia chadowi ten się zmieni. Wybaczcie, musiałem to powiedzieć brutalnie, bo też mnie to rozwala XD.
  • Odpowiedz
widzę, że wielka miłość, jak chłop, który szczerze Ci wyznał, że nie chce dzieci leci z miejsca na śmietnik xD


@Krachu: chłop który przez co najmniej 2 lata twierdził inaczej? I celowo lub z czystej egoistyczne wygody okłamywał OPkę?
Ha tfu na takiego!

I ha tfu, na wykopka, który jeszcze go broni.
  • Odpowiedz