Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kończę wieloletni związek z facetem, któremu odwidziało się ślubu i dzieci. Mam 28 lat, czuję się bezwartościowa i mam ogromną pustkę w sercu. Przygotowywałam się od 2 lat do macierzyństwa, czekałam bo najpierw lepsza praca, mieszkanie, stabilność. I jak juz mielismy konkretne plany kilka dni temu usłyszałam, że jemu instytucja małżeństwa nie odpowiada i dzieci też mieć nie chce, bo go ograniczą. Czuję się jakby ktoś wbił mi nóż w serce. Zawsze marzyłam o rodzinie, o dziecku lub dzieciach, którym pokażę że mimo wszystko ten świat jest fajny. Może nie jestem jeszcze taka stara, ale mam problemy, które mogą mi utrudnić zajście w ciążę. Teraz przeżywam dramat związany z rozstaniem i zanim zechcę kogokolwiek znowu szukać pewnie minie spro czasu i takim sposobem czuję, że może być już dla mnie za późno. Chciałam się tylko wygadać, bo wstyd mi nawet zadzwonić do rodziców.
#depresja #zalpost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 248
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wykopki: hurrrrr baby nie chco rodzić dzieci, tylko instagram, #!$%@? hajsu i skakanie po bolcach mokebe

też wykopki: chlop do kosza, bo nie chce mieć dzieci??? po co takie parcie na dzieciaka??? będziesz samotno matko!!! zara beniz znajdziesz jakis a potem alimenty osięset plus heee

Ten portal to już serio dno jest xD
  • Odpowiedz
ale niektorzy maja inne cele w zyciu.


@Oskariat: bycie toksycznym, nigdy nie dojrzałym piotrusiem panem, marnującym celowo i świadomie czas innych ludzi w celu zabawienia się bez konsekwencji i odpowiedzialności? Swiadome i celowe marnotrawienie czasu, zasobów i energii na bezproduktywne "podróże"? Fajne te cele, takie niedojrzałe
  • Odpowiedz
@krystal_Tri_tapik:

O moim sukcesie zdecyduje, czy moje dzieciaki będą cieszyć się życiem podobnie jak ja.


Żadnego "sukcesu" nie będzie, zdechniesz jak każdy w tym tak jak ja zdechnę. A to co ty rozumiesz poprzez "sukces" możliwe będzie tylko potencjalnie i tymczasowo i tylko i wyłącznie poprzez wykorzystywanie innych zwierząt, w tym ludzi.

Jeśli tak, przekażą pałeczkę dalej.


O, jeszcze to słynne "dalej". Dalej to znaczy gdzie? Masz tu (>link
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: niby komentujesz, a jednak ignorujesz treść.

To jeszcze raz, pomalutku. Moje rozwiązanie daje mi niezerową szansę na przetrwanie pamięci o mnie w rodzie, tak jak ja pamiętam poprzednie pokolenia, oraz mojego stylu życia. O ile poza powołaniem potomstwa na świat, zaszczepię im także radość z tego, że się na tym świecie jest.

I nie, to nie oznacza, że dzieci natalistów są z rozdzielnika szczęśliwe. Ale są i istnieje szansa, że
  • Odpowiedz
@Krachu: nie wyznał że nie chce tylko się mu odwidziało. Jeżeli chcesz mieć rodzinę a Twoj partner/partnerka nie chce to miłość tu nie ma praktycznie żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz
Fajne te cele, takie niedojrzałe


@justBrowsin: widze mocny bol dupy kogos kto zmarnowal zycie na posiadanie dzieci.

Twoje cele sa za to bardzo dojrzale, robisz to co kazde zwierze od poczatku istnienia zwierzat.

Jak prostym czlowiekiem trzeba byc zeby z podstawowej funkcji kazdego zywego stworzenia na ziemi robic swoja wielka zyciowa misje.
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: nie ty decydujesz, co jest moim sukcesem. Definiuję go sobie sama i nie patrzę przy tym, czy spełnia twoje standardy, w tym "wykorzystywania zwierząt i ludzi".

Dalej, to znaczy dalej w czasie. Kolejna kategoria, która ma dla mnie znaczenie. Dla ciebie mieć nie musi. ¯\(ツ)/¯

Oczywiście, że antynatalizm w jakieś formie przetrwa, ale siłą rzeczy, jego nosiciele będą się eliminowali sami. Usuwając w ten sposób tak jednostki, jak geny, wszelkiej
  • Odpowiedz
@Oskariat: jak już skończysz srać pod siebie to mi wytłumacz jak to działa że twoja stara wyprodukowała wyrobasa takiego jak ty (rozumiem że twoj stary to też zwykły polak rozpłodowy) który, jak mniemam, nie podciera innym dupy? Przecież wiadomo że każde dziecko jest skazane na biede i podcieranie dupy. Jak ci się udało, zdradż mi swój sekret XD
  • Odpowiedz
@kitty-cat

@mirko_anonim: może po prostu szukaj kogoś kto ma priorytety takie jak ty czyli dziecko i rodzina a nie czekaj aż się zakochasz. Miłość która próbuje nam się serwować to jak wygrana w lotka.


Daj ogłoszenie w biurze matrymonialnym i bierz gościa z pracą i sensownym podejściem do życia i zrobisz dzieciaka w rok.


Jak będziesz czekać na "TeGO jEDyNego" to faktycznie już po ptakach ¯\(ツ)/¯


Mój stary Ojciec mi zawsze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jasne, niech czeka do 50, może znajdzie.

Ten z którym była to też miał być ten jedyny. Miał być ślub i dzieci ¯\(ツ)/¯
Tak jak ma trochę rozumu to powinna bajki o tym jednym wyrzucić z głowy i pomyśleć rozsądnie czego chce od życia a co może dostać i iść na kompromis.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: będę brutalnie szczery. Podziękuj koleżankom, które okradły mężczyzn z pieniędzy, bo z tego powodu mnóśtwo mężczyzn nie chce ślubu właśnie z tego powodu. Pół życia słyszę (a mam >35 lat), jak ludzie się rozwodzą, a laska dostaje większość kasy i miękkie lądowanie. Ja to pierdzielę, dokładać się do tego cyrku, jak stracę moje mieszkanie, połowę pieniędzy które zarobiłem. Lobbujcie za tym, by KAŻDY dostawał swoje + alimenty jak w Niemczech,
  • Odpowiedz
@malkontent: wykop to stan umysłu. Jak radzisz babie żeby szukała zwykłego ogarniętego Mirka z którym założy rodzinę to huur duur baby to #!$%@?, chcą gościa z pracą i rodzić bombelki!

Also wykop: baby to szmaty, biorą tylko menela, pijaka i łobuza, a no normalnego Mirka nie spojrzą.

Also wykop: baby to #!$%@? chcą tylko skakać po bolcu Chada a nie mieć rodzinę i dzieci xD
  • Odpowiedz