Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kończę wieloletni związek z facetem, któremu odwidziało się ślubu i dzieci. Mam 28 lat, czuję się bezwartościowa i mam ogromną pustkę w sercu. Przygotowywałam się od 2 lat do macierzyństwa, czekałam bo najpierw lepsza praca, mieszkanie, stabilność. I jak juz mielismy konkretne plany kilka dni temu usłyszałam, że jemu instytucja małżeństwa nie odpowiada i dzieci też mieć nie chce, bo go ograniczą. Czuję się jakby ktoś wbił mi nóż w serce. Zawsze marzyłam o rodzinie, o dziecku lub dzieciach, którym pokażę że mimo wszystko ten świat jest fajny. Może nie jestem jeszcze taka stara, ale mam problemy, które mogą mi utrudnić zajście w ciążę. Teraz przeżywam dramat związany z rozstaniem i zanim zechcę kogokolwiek znowu szukać pewnie minie spro czasu i takim sposobem czuję, że może być już dla mnie za późno. Chciałam się tylko wygadać, bo wstyd mi nawet zadzwonić do rodziców.
#depresja #zalpost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 248
via mirko.proBOT
  • 9
✨️ Autor wpisu (OP): Odpowiem anonimowo, żeby doprecyzować.

Tak, to były wspólne plany. Mój partner ma 31 lat, o dziecku i ślubie rozmawialiśmy od dwóch lat. Stwierdziliśmy że damy sobie czas na uzbieranie pieniędzy, urządzenie mieszkania i zdobycie stabilności w pracy. Krok po kroku, a nie ze teraz i jakoś to będzie. Rozmawialiśmy o tym często.

Ja zaczęłam się przygotowywać wcześniej, bo już od kilku lat słyszałam to od ginekologa. Dieta,
za to antynataliści ścigają się w kulturze wypowiedzi.


@krystal_Tri_tapik: Wolę gadać z kimś, kto mówi prawdę i przeklina niż z zakłamanym grzecznym gogusiem.

Różnica między nami jest taka, że moje poglądy życiowe przetrwają a wy się sami wyeliminujecie z puli genowej. Z pożytkiem dla poziomu dyskusji, tak trzymać!


Oczywiście twoje geny, których ty jesteś tylko tymczasową nadbudówką ("matka natura" ma na nas #!$%@?) też nie przetrwają i to już w pierwszym
@krystal_Tri_tapik:

Różnica między nami jest taka, że moje poglądy życiowe przetrwają a wy się sami wyeliminujecie z puli genowej. Z pożytkiem dla poziomu dyskusji, tak trzymać!

Wiadomka, antynataliści lęgną się z ziemi, a nie, że rodzą ich pro-nataliści. Twoje dziecko na pewno powieli Twoje poglądy, a nie nasze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Zgrywajactwardziela - @krystalTri_tapik: 
Różnica między nami jest taka, że moje pogl...

źródło: c1feb121c5cffa13bfc46d166711d9ae_w200

Pobierz
Kończę wieloletni związek z facetem, któremu odwidziało się ślubu i dzieci. Mam 28 lat, czuję się bezwartościowa i mam ogromną pustkę w sercu. Przygotowywałam się od 2 lat do macierzyństwa,


@mirko_anonim:

Same here. Ja dążyłem do rodziny, a po czasie dowiedziałem się, że byłem trampoliną do lepszego życia w dużym mieście dla kogoś kto marzył o wyrwaniu się z wioski i życiu jak w serialach. Z tą różnicą, że okazało się,
@kopawdupeswiniom: @Zgrywajac_twardziela antynatalizm jest samodestrukcyjny. Jeśli nie jesteś wielkim artystą czy szalonym naukowcem, pójdziesz do piachu z całą swoją filozofią życiową i tymi wszystkimi wpisami na mirko, nie zostawiając za sobą kompletnie niczego.

O moim sukcesie zdecyduje, czy moje dzieciaki będą cieszyć się życiem podobnie jak ja. Jeśli tak, przekażą pałeczkę dalej. W przeciwieństwie do antynatalistów ja mam na to jakieś niezerowe szanse. Sami skazujecie się na wykasowanie i zapomnienie. Stąd
@krystal_Tri_tapik:

antynatalizm jest samodestrukcyjny. Jeśli nie jesteś wielkim artystą czy szalonym naukowcem, pójdziesz do piachu z całą swoją filozofią życiową i tymi wszystkimi wpisami na mirko, nie zostawiając za sobą kompletnie niczego.

Czyli dokładnie tak samo jak Ty ¯\(ツ)/¯

O moim sukcesie zdecyduje, czy moje dzieciaki będą cieszyć się życiem podobnie jak ja. Jeśli tak, przekażą pałeczkę dalej.

Wiadomo, wszystkie dzieci pronatalistów są szczęśliwe, a nieszczęśliwi ludzie lęgną się z ziemi,
@naki2001

@Sandrinia: Kurcze, nie znasz tej osoby, a wiesz co ma i co by chciała. Do tego diagnoza o nienormalności. Co za czasy, że można się tak na kogoś wyrzygać.


Jest kilku wojujących antynatalistów tutaj, większość ma za sobą traumatyczne dzieciństwo, więc można im to wybaczyć. Ciekawi mnie, jak to się będzie zmieniać w czasie, bo oczywiście każda twierdzi, że ona nie będzie tą stereotypową zgorzkniałą bezdzietną babą, a potem jest
@mirko_anonim nie rozumiem dlaczego wiążecie się z takimi osobami i żyjecie tyle lat...przecież musiały być wcześniej oznaki, że jest zwykłym nieodpowiedzialnym kłamcą w takim razie.