Wpis z mikrobloga

@eehhh: zerwał czy naderwał? nie rozumiem trochę zwalania winy na "ekspertów" z tymi jego kontuzjami. To wygląda jakby sam wcześniej niezbyt mądrze trenował i nazbierał tych urazów, które niestety w sporcie ekstremalnym są właściwie nie do wyciszenia. Teraz mając już środki na to, żeby ktoś kompleksowo zajął się jego przygotowaniem wybierał nazwiska które są znane medialnie, a nie z osiągnięć swoich zawodników.
Nie śledzę dokładnie jego kariery, oświećcie mnie jak jest
@bdm_bq: @eehhh

To jest specyfika bycia zawodowcem, gdzie są kontrakty i terminy. Podejrzewam, że wiele by się dało tam poprawić, ale nie ma na to czasu. To nie ten moment.

Nawet do mnie Borsuka by przyszedł i by mi powiedział za 4-5 miesięcy mam Arnolda z 5 konkurencjami i jedna z nich to martwy w którym chce się poprawić. To nawet geniusz trener w takim momencie wiele nie zdziała i właśnie
Przecież nie można powiedzieć takiej osoby - Mati to se dajmy 2-3 lata na spokojnie :), bo większość tutaj rysuje, takie podejście.


@Kasahara: pewnie, że tak i do tego też piję. Nie rozumiem zwalania winy na "ekspertów", raczej zastanowiłbym się nad sensem wyboru tych konkretnych.
Część pewnie mogłaby pomóc, ale kilka lat wstecz.

W idealnym świecie taki talent od młodego szczyla powinien budować GPP, uczyć się zarządzania fatygą albo chociaż mieć
Przy takim talencie tylko i aż tyle.


@bdm_bq: jaki talent trzeba posiadać? Talent to musi mieć aktor, piłkarz czy muzyk, a nie gość, który dźwiga ciężary. Tam nawet mózgu nie trzeba, wystarczy być największym kaferem spośród kafarów.