Wpis z mikrobloga

Chwale się. Zmieniam robotę i jestem już po rekrutacjach i wyborze kolejnego pracodawcy. DevOps here:
- kilka wysłanych CV
- 4 rozmowy
- 3 pozytywne odpowiedzi

Udało się wynegocjować to co chciałam na UoP - 18k aczkolwiek było dużo ciężej niż w zeszłym roku. A przynajmniej takie mam wrażenie.

Poziom samej rekrutacji jako procesu wzrósł. Wzrósł także czas oczekiwania na feedback.

Ps: Mam już kilka lat doświadczenia w zawodzie i nie startowałam od zera. Pracę zmieniłam bo trafiłam na istny kołchoz. Kasa była dobra ale nie było czasu nawet czasami na zwykły jeb*** sen także trochę się zmęczyłam a nie chce się rozchorować pracując w ten sposób za kolejne 2-3 lata. Zdrowie ważniejsze.
Pijcie ze mną kompot! ()

#chwalesie #rekrutacja #pracait
  • 77
@Sin-: Czy w jakiś sposób potwierdzasz to że masz inną ofertę np. screenem?
I drugie pytanie, to że rywalizują, jest spowodowane jakąś niszową technologią, czy że jesteś wyjadaczką czy po prostu tak się złożyło i wykorzystałaś okazję?
pr0gramista musi pochwalić się zarobkami jakie to typowe. Muszę bo się uduszę. Nie napisała nic ciekawego jak udało jej się dostać pracę, nic na temat doświadczenia, nic na temat umiejętności, skąd się na uczyła.


@p0melo:

dzięki temu w branży nie dajemy się #!$%@?ć, polecam stosować do innych branż, elo.

@nad_czlowiek

Nie osraj się z tym B2B, może opka chce zakładać rodzinę?

@Sin-

Gratki, sam niedługo wchodzę na mida DevOps (ale w
18k to ja miałem w 2015, chyba słabo wypadłeś na rekrutacji albo wziąłeś pierwsze co rzucili


@Eternal_Oblivion: no widzisz tyle lat minęło, a Ty dalej jesteś burakiem co musi dokarmiać swoje ego takimi postami, może kiedyś dojrzejesz i zrozumiesz że cyfry na pasku z wypłatą nie są najważniejsze w życiu
PS: nie jestem OP'em, to nie ja byłem na rekrutacji
via Wykop
  • 1
@interpenetrate: Nie. Niczego nie potwierdzam. Tylko informuje. Nikt mnie jeszcze nie prosił o jakieś screeny i nawet bym takich nie udostępniła. Gdyby mi firma nie zaufała to prawdopodobnie podziękowałbym za ofertę skoro już na wstępie muszę się bawić w jakieś dowody. Bardzo cenie sobie zaufanie w obie strony.
Co do rywalizacji to nie wiem do końca jak jest na rynku. To pewnie zależy od tego ilu jest kandydatów i jak wypadłeś
@pearl_jamik: a pozniej kazdy team devowy ma swoje zabawki i nie potrafia dogadac sie miedzy soba ( ͡° ͜ʖ ͡°) stare znalem,
@Sin- z ciekawosci jaki staz i background? ja teraz mialem fajna oferte na uop 18k i auto firmowe KUP 80%