Wpis z mikrobloga

Powoli zaczynam być zmęczony jakimś losowymi zdarzeniami, na które nie mam wpływu, jakieś fatum. Tym razem genetyka po dziadku do tłuszczaków. Miałem jednego miedzy bicepsem a tricepsem, w piatek się w niego uderzyłem. Zaczął puchnąć - stan zapalny, krwiak - szpital zabieg - cała łapa #!$%@? i miesiąc+ będzie się goić jak się zagoi to wycięcie tego tłuszczaka (ogromny z 8-9 cm). I znowu w #!$%@?ę 2-3 miesiące albo więcej. A już po rozwiązaniu cięzkich problemów osobistych miałem się zabrać za powrót do trójboju

Tak tylko piszę, bo wielu śledzi, pyta o następne zawody lub plany

#!$%@? mi w dupę

Ogólnie jestem jakiś next level tróbojarza - bo nie rozjebuje się od ciągu/siadu/ławki tylko od "życia" następny to mnie meteoryt #!$%@? xD

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Powoli zaczynam być zmęczony jakimś losowymi zdarzeniami, na które nie mam...

źródło: 2024-02-19 14.46.09

Pobierz
  • 72
@Kasahara: lipa, ale dasz radę, kilka miesięcy przetrzymasz, w końcu to maraton, a nie sprint ;)

moim zdaniem glupio stary, dziecko moze odziedziczyc #!$%@? geny i zdarzenia losowe tez go nie omina


@janekhe: #!$%@?. Raz że może, ale nie musi, dwa - nie wiesz jakie ma geny, a trzy, ma dziewczynkę, więc nawet jeśli coś odziedziczy, to nie musi się ujawnić, bo ma backup w drugim iksie.
Ogólnie jestem jakiś next level tróbojarza - bo nie rozjebuje się od ciągu/siadu/ławki tylko od "życia" następny to mnie meteoryt #!$%@? xD


@Kasahara: Ty się lepiej do Zeusa o litość módl XD
@Kasahara: mnie w styczniu bolał ząb zrobili rentgen i okazało się że pod spodem rośnie dodatkowy ząb xd może będe musiał zrobić zabieg usuwania tego zęba pod spodem ale za to prawdopodobnie wypadną mi te dwa które są nad nim xd