Wpis z mikrobloga

@2076 wróć do rodziców, mieszkaj po taniości u nich dzięki czemu 2K zł odkładasz co miesiąc, może spoko prace będziesz miała to zarobki wzrosną.
To posty typu „eee nie będę siedziała w mieście 60k ludzi, ja chce warszawki bo tu wszystko jest. Ojeju, czemu tu wszystko takie drogie? Ten kraj nie jest do życia! ;( Nie da się uzbierać na coś własnego! :(((”
  • Odpowiedz
@2076: idzie z tych 1500 godnie wyżyć?
@iquiet z finansowego punktu widzenia mieszkanie ze starymi jest ok, ale są jeszcze inne kwestie. Ja osobiście dostaje k-----y z domownikami, ale niestety jak to mawiamy w kołchozie "stawka mi nie pozwala".
  • Odpowiedz
@Durisil w takim razie co? Myślisz, że młoda osoba będzie zarabiała np. 10k miesięcznie na start zeby jakoś żyć w warszawce? Tak wszyscy młodzi pchają się do Warszawy a potem placz, że nie ma pieniędzy xd Jak nie pasuje to zawsze można mieszkać za granicą. Czemu tam młoda osoba nie wyjedzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aorus no życie, wóz albo przewóz. Przecież w żadnym kraju nie
  • Odpowiedz
@iquiet: ja wiem, ale jak mam żyć na poziomie takim, że na nieplanowane wydatki pokroju plomby w zębie czy nowych amortyzatorów do gruza mam lecieć do providenta to średnio mi się widzi.
  • Odpowiedz
plus czteropak co 2/3 dni


@2076: Sam sobie odpowiedziałeś

Trwonisz hajs na głupoty i się dziwisz że nie masz na życie

  • Odpowiedz
@2076: Zmień nastawienie do życia. Po prostu odrzuć wszystko co jest nieosiągalne przy twoich zarobkach. Ja już się pogodziłem z kolchozem i mieszkaniem z rodzicami. Mam ok 6k na miesiąc ale co z tego jak będąc zatrudnionym na minimalnej nie mogę liczyć na żaden kredyt, a wynajem za co najmniej 3kzl to połowa mojej wypłaty. Na rodzine i dziecko w takich warunkach nie ma szans. Jeżdżę 6 lat autem za
  • Odpowiedz
@Aorus: Catering mam po 55 zł, ale nie stać mnie na cały miesiąc to biorę na 10-12 max 15 dni czasami. Poza tym w pozostałe dni zamawiam co jest najtaniej do jedzenia, nagorzej, że jak zamawiam 3 razy dziennie to mi łącznie wychodzi 12 zł za same dostawy... staram się jednak oszczędzić i kupować tam gdzie jest darmowa ale wtedy się źle czuję no i taka pętla powstaje
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Nie jest to duży wydatek a bardzo pomaga po 5-6h pracy + sprawdzanie kartkówek i sprawdzianów to kolejne 2h dziennie. I to niepłacone. P--o pomaga się odpręzyć i idzie szybciej.
  • Odpowiedz