Wpis z mikrobloga

Cześć, od niedawna chodzę na ciężkie treningi boksu. Staram się dbać o jedzenie, wysypiać się, przyjmuję ashwaghandhę. Chciałbym, żebyście polecili mi jakiś suplement/cokolwiek co może podnieść moją wydolność nawet o „śmieszne” 5% w trakcie treningu. Jestem na tyle zajarany, że poprostu jak coś ma mi pomóc nawet w najmniejszym stopniu to chętnie to wypróbuję. Wiadomo, że dobra kondycja sama rozwiąże problem, natomiast tak jak mówię - dopiero zaczynam i potrzebuję wsparcia. Znajdzie się coś do zażycia przed treningiem godnego polecenia?

#silownia #boks #kulturystyka #sport #sportywalki #suplementy #odzywianie #zdrowie #dieta
  • 7
@Niepokon4ny: nie wiem jak inni, ale osobiście polecam przy ciężkich treningach kreatynę + l-glutamina.
Przygotowywałem się w ten sposób do maratonu + iron man i dawało radę ;)

No i oczywiście dobra dieta
5% to nie mało. Kreatyna jest polecana do każdego sportu. Pij dużo i się wysypiaj. Rozciągają się po treningu, porządni usztywniaj nadgarstki i omijaj kontuzję :3 wydolność tylko ćwiczeniami. Bierz skakankę i staraj się trzymać w strefie tlenkowej przy skakaniu. Jak będziesz to robił cyklicznie to i organizm ogarnie, że potrzebuje większej wydajności i po prostu się dostosuję ???? Trzymam kciuki