Wpis z mikrobloga

@USER_303: mialem to samo, nie wyobrazalem sobie ze w ogole mam tam isc i mowic o swoich problemach

ALE

Przez kilka miesięcy sobie wkrecalem ze w 2023 na bank sie zapisze. Z miesiąca na miesiąc byłem tego coraz bardziej pewny. No i w grudniu sie udało. Jutro mam drugą wizyte i mam totalny luz. Mam wrazenie ze leki po 3 tygodniach zadziałały i teraz od tygodnia mi sie chce zyc po
@Remus00: miałam bardzo podobne doświadczenia, finalnie happy endu w moim życiu nie było, ale warto się przekonać na własnej skórze jak to zadziała.
@USER_303: ja kiedyś z takim jednym typem z fobią poszedłem do psychiatry i trochę mówiłem za niego. Może masz jakiegoś znajomego który mógłby Ci tak pomóc? Umówić wizytę i pójść z Tobą? Leki na lęki powinny pomóc
chodzi o fobie spoleczna


@Remus00: Po 3 tygodniach to i tak dobrze, powiedz psychiatrze o fobii to może trafi z lekiem i ci mi pomoże. U mnie trafił dopiero niedawno i jest o wiele lepiej, w końcu mogę wchodzić w tłoczne miejsca, mówić, pytać się o coś raczej bez strachu, choć nie ukrywam że nadal mam momenty że boję się o coś zapytać, ale staram się je przełamywać, na zasadzie obojętnie
@lentilek: wczoraj jednak byłem na takim magazynie odebrać towar, tam stało z 10 magazynierów dynamiczniaków I ja już panika, paraliż twarzy, wyglądam wtedy jakbym się naćpał i zaraz miał rozpłakać... Eh

Spytam czy mi po prostu zwiększy dawkę, chyba że masz na myśli dalej brać parogen na depreche i jednocześnie inny lek na fobie?

Zapytam dziś też czy mi da jakiś Xanax czy coś tego typu. Nie zamierzam się w to
@Remus00: Xanax to jest chyba jednak mocny lek i ci nie da od tak, na takie sytuacje. No ale nie wiem, ja psychiatrą nie jestem xD I ja xanaxu nie dostałem tylko pregabaline.
@USER_303: znanylekarz pl nic nie dzwonisz tylko klikasz. Dwa psychiatrzy mają tysiące dziwnych przypadków dla nich będziesz tylko liczba w rubryczce więc izi. Trzy leki mogą zmienić Twoje życie o 180 stopni naprawdę warto spróbować szczególnie jeśli nie możesz już normalnie funkcjonować