Wpis z mikrobloga

Czytam, że na #wesele powinno się dać PRZYNAJMNIEJ 250 PLN za osobę w 2024

Czy wyście ludzi ocipieli? XDD

399 PLN to ja płace za talerzyk, a gdzie jakieś ciasta, wódka, alkohol, muzyka, sala, transport, ksiądz itd.

I to mówię o rzeczach DLA GOŚCI, nawet nie wspominam o jakiś kosztach pary młodej typu garnitury, obrączki, suknia, fotograf.

To już bym wolał grzecznie odmówić i wykręcić się zaplanowanym urlopem/obowiązkami w pracy niż słuchać rad z takiego artykułu.

Ładna odklejka.

#zwiazki #slub #krakow #logikarozowychpaskow
  • 296
  • Odpowiedz
Czytam, że na #wesele powinno się dać PRZYNAJMNIEJ 250 PLN za osobę w 2024


Czy wyście ludzi ocipieli? XDD


399 PLN to ja płace za talerzyk, a gdzie jakieś ciasta, wódka, alkohol, muzyka, sala, transport, ksiądz itd.


zrób @rachuneksumienia: i się zastanów czy w ogóle warto
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: takie są dziś ceny, szybko wzrosło z 200 na 400 za talerz i goście jeszcze płacą po staremu ;)
Nie martw sie, prawie każde wesele na którym byłem dało zarobić młodym, czasem mniej czasem więcej ale prawie zawsze na plusie.
  • Odpowiedz
@Trusiak: a czy u chodzi o to żeby się zwróciło?
Jak chcesz na weselu zarobić to zastanów się kto daje najwięcej w kopercie - rodzice, chrzestni, i rodzeństwo.
Zaproś tylko ich - jakieś 20 osób, zrób tylko obiad i torta.
Dostaniesz 50k a wydasz 5k. 10 krotna przebitka.
  • Odpowiedz
Czytam, że na #wesele powinno się dać PRZYNAJMNIEJ 250 PLN za osobę w 2024


Czy wyście ludzi ocipieli? XDD


399 PLN to ja płace za talerzyk, a gdzie jakieś ciasta, wódka, alkohol, muzyka, sala, transport, ksiądz itd.


I to mówię o rzeczach DLA GOŚCI, nawet nie wspominam o jakiś kosztach pary młodej typu garnitury, obrączki, suknia, fotograf.


To już bym wolał grzecznie odmówić i wykręcić się zaplanowanym urlopem/obowiązkami w pracy niż słuchać
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: przecież to Twoja impreza a nie moja, jakbym chciał wydać pieniądze na impreze tyle ile kosztuje to bym sobie urządził samemu domówkę, słuchał własnej muzyki, jadł własne jedzonko i bawił się ze swoimi gośćmi
  • Odpowiedz
@rachuneksumienia: Wielkie wesele w 2024 xd- wydać 100k-150 000 zł na jeden wieczór w cringe' u i modlić się, żeby chociaż się zwróciło. Już bym wolał polecieć gdzieś na Hawaje na miesiąc lub dwa i zrobić skromny ślub na plaży.
  • Odpowiedz