Wpis z mikrobloga

Czytam, że na #wesele powinno się dać PRZYNAJMNIEJ 250 PLN za osobę w 2024

Czy wyście ludzi ocipieli? XDD

399 PLN to ja płace za talerzyk, a gdzie jakieś ciasta, wódka, alkohol, muzyka, sala, transport, ksiądz itd.

I to mówię o rzeczach DLA GOŚCI, nawet nie wspominam o jakiś kosztach pary młodej typu garnitury, obrączki, suknia, fotograf.

To już bym wolał grzecznie odmówić i wykręcić się zaplanowanym urlopem/obowiązkami w pracy niż słuchać rad z takiego artykułu.

Ładna odklejka.

#zwiazki #slub #krakow #logikarozowychpaskow
  • 296
@rachuneksumienia: Nie stać cię, to nie rób wesela. Zaprasza się na wesele, a nie na płatną imprezkę. Jak ktoś chce dużo zapłacić za bibkę, to idzie na porządnego sylwestra :)
Dzisiaj jak ktoś robi wesele na kilkadziesiąt osób i liczy na to, że mu się zwróci w kopertach to jest dla mnie mega debilem i tyle. Nie wiem po co właściwie kultywuje się takie głupie zwyczaje.
Powiedz koledze że musi dluzej posiedzieć na emigracji ( ͡º ͜ʖ͡º)


@sprynek: jak mi powiedział o tym jakie ma plany na wesele to jeszcze się kumplowaliśmy. Potem jak kupowałem auto to próbował mi wcisnąć swojego Focusa 2, w którym jest perspektywa na 5k wkładu i za cenę Focusa 3 więc przestaliśmy być kolegami xD
Czytam, że na #wesele powinno się dać PRZYNAJMNIEJ 250 PLN za osobę w 2024


@rachuneksumienia: Kurde, licząc inflację to jak miałem wesele to by wychodziło 150PLN. Gości miałem około 60, to wychodzi, że każdy powinien dać 9 000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)