Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam brzydką narzeczoną i nie wiem czy będę potrafił tak dalej.. Jesteśmy ze sobą parę lat, ale znamy się od gimnazjum. Mamy po 30 lat, oświadczyłem się jej parę miesięcy temu, ale ona jest po prostu nieatrakcyjna. Ja jestem przystojnym facetem i podobam się kobietom, w pracy same mnie zapraszają na kawe i wspolny obiad po pracy mimo, że wiedzą, że mam narzeczoną. Kiedyś jedna mi powiedziała, że zasługuję na więcej. Moi koledzy też czasem rzucają jakieś aluzję. Mówią coś typu: masz wspaniałą dziewczynę, jest miła, mądra, inteligentna i.. i dobrze chyba wam razem. Nikt nigdy nie pochwalił że jest ładna. Nawet mój ojciec mi kiedyś powiedział, że jestem przystojny facet i powinienem bardziej korzystać z życia. Teraz sam mam wrażenie, że całe otoczenie ze mnie kpi. Mimo to zależy mi trochę na niej, z drugiej strony czasem widzę takie atrakcyjne kobiety, facetów, których żony są piękne to im zazdroszczę. Musiałem się wygadać.

#niebieskiepaski #facetpo30 #rozowepaski #zwiazki #malzenstwo #relacje #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 36
  • Odpowiedz
@mirko_anonim wbrew pozorom nie jest to rzadki problem z tą różnicą że ty masz faktycznie inny wybór, a większość jest z nieatrakcyjnymi kobietami bo nie ma tego wyboru.

Szkoda życia. Nie psuj rynku. Zostaw ją jakiemuś przegrywowi na jej poziomie i szukaj innej opcji, bo i tak prędzej czy później się rozstaniecie
  • Odpowiedz
@moll: niech wymieni xD znajdzie taka lampucere co podrywa zajętych a później będą tworzyć wspaniały zdradzający się tandem a tamtą znajdzie faceta ma którego zasługuje , to ta porzucona zyska a on straci
  • Odpowiedz
@kazamatyWielkopolskie: skoro podrywają go laski wiedząc że jest zajęty to pomysł jakim dnem muszą być i jaki kodeks moralny posiadać , szczerze autorowi takiej życzę i niech zostawi tamta w spokoju , znajdzie faceta który nie będzie portolil takich bzdur za jej plecami
To ten facet po tym wpisie uduwodnil że jest wyjątkowo toksyczny jak jego otoczenie i ojczulek złota rada
  • Odpowiedz
@jagged: skoro on ma takie kminy, to on jej, a nie ona sobie. Możliwe że w gimbazie też za urodziwy nie był, a ona rokowała i jednak nie pykło
  • Odpowiedz
@moll: ja też uważam że powinien z nią zerwać , ale nie dla niego tylko dla niej
Typ ma też jakieś straszne toksyczne otoczenie które go wręcz namawia do zdrady ,pozazdrościć takich cudownych ludzi w otoczeniu
Niech ta laska ucieka z tego gniazda żmij
  • Odpowiedz
@Linnior88: no to jest przykre w uj. Dobra dziewczyna, ale jak nie wygląda jak z żurnala, to synek, szukaj ładniejszej... Co z ludźmi jest nie tak?
  • Odpowiedz
@moll: odpowiedź : wszystko
A później się dziwią że rozwód za 3 lata bo menda się wzięła pod rękę z drugą menda i razem się robili kantem , koniec bajki
  • Odpowiedz
Jeśli obchodzi cie co otoczenie myśli bardziej niż to czego ty chcesz to serio skończ z nią i dla niej będzie lepiej i dla ciebie
Prowadź dalej życie pod oklaski i uznanie
  • Odpowiedz
@Linnior88: przykre to jest i przerażające... Uroda to najbardziej ulotna inwestycja. Każdy się kiedyś zestarzeje, za to cała wartościowa reszta osobowości zostaje. Uroda to powinien być przyjemny dodatek/bonus, a nie podstawa budowania relacji.
  • Odpowiedz
@moll: a pomysł że laski się szybko starzeją i ta jego 'nowa" może za parę lat być roszczeniowa i podrywać zajętych ale za to jeszcze stara i brzydka jak już ją szpony czasu dopadną
  • Odpowiedz
@Linnior88: zależy jak dobrze będzie się konserwowała i czy nie przegnie z medycyną estetyczną. Ale tak naprawdę menopauza to już koniec
  • Odpowiedz