Wpis z mikrobloga

Muszę się wyżalić, po niecałych 6 latach w kołchozie udało mi się znaleźć inną pracę, na tym samym stanowisku, w firmie 35km dalej i za stawkę około 3000 brutto większą. Mega się cieszę, ale przełożony dzisiaj o mało mi nie zaje*al za wypowiedzenie xd nasłuchałem się że nie mam co liczyć na podobną kasę tutaj, żebym to sobie dobrze przemyślał, że dojazdy mnie wykończą, że będę tego żałował i że mogłem przyjść wcześniej pogadać o kasie to by mi „załatwił” ale jak dosłownie parę tygodni temu narzekałem na zarobki to usłyszałem „a jakie ty niby masz wydatki że chciałbyś więcej zarabiać”, no srakie że na swoim stanowisku chciałbym zarabiać normalnie a nie poniżej xd #zalesie #kolchoz #pracbaza #praca
  • 96
  • Odpowiedz
  • 1265
@Undying gratulacje, bardzo ładny przeskok z kasą. Nie daj się przypadkiem tam zatrzymać, bo będziesz miał tylko gorzej. 35 km to nie tragedia
  • Odpowiedz
„a jakie ty niby masz wydatki że chciałbyś więcej zarabiać”


@Undying: janusz biznesu nawet nie pomyśli że plebs mógłby chcieć coś więcej niż być biorobotem pracującym na jego utrzymanie
  • Odpowiedz
@Undying 3000 brutto to okolo 2100 do ręki, dojazd autem 500-800. Więc nadal do przodu a tym bardziej że tam to jest stawka wejściowa a tu był to sufit. Więc tam jeszcze więcej wyciągniesz po czasie
Przełożony się spruł bo będzie musiał szukać nowego jelenia.
  • Odpowiedz
  • 7
@Undying żalisz się czy chwalisz? ;) Znalazłeś lepszą ofertę - to super. Były pracodawca się zesrał - jeszcze lepiej! Gdzie tu powód do wyżalenia? Nawet nie gadaj z nimi i nie słuchaj tego ich słodkiego pierdzenia, bo cię jeszcze przekonają do zostania (a to byłby spory błąd)
  • Odpowiedz