Wpis z mikrobloga

Gdzie można kupić dużo dobrego taniej niż w supermarkecie mięsa, wołowiny, w UK?
Około 200kg, raz na rok zrobić zapasy do zamrażarki i na dietę Keto w sam raz.
Słyszałem że przez internet, ale to w Polsce,
Kiedyś Rumun mi opowiadał w pracy ze normalnie chłodnia mu przywozi paletę 100-300 kg mięsa z Rumunii od znajomego farmera, ale to było przed Brexitem.

Bo płacić 7£ za 400g steka z Lidla to słaby interes, dodatkowo leżący w plastiku. A połowa wagi to woda.

#uk #keto #mieso #zakupy #dieta #kulinaria #zdroweodzywianie #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #cebuladeals #oszczedzanie #finanse #bekaztransa #zycietruckera
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
Czyli chcesz mieso dobrej jakosci ale taniej niz w najtanszym markecie?


@pieczony_szczur_z_ogniska: chcę hurtowo kupić na cały rok zapas,
Mięso w Lidlu nie jest dobrej jakości i jest drogie.
Szukam alternatyw, nie musi pochodzić z UK jeśli ktoś zna sposoby na legalny przywóz,
Nie wiem np jako extra ładunek co jedzie dla polskiego sklepu gdzieś lokalnie podpiąć się z Polski.
  • Odpowiedz
  • 0
co za cebula. Idź do dino


@x51r: ja piszę o UK,
Czemu cebula?
Skoro przechodzę na dietę Keto to mi sue nie opłaca kupować małych kawałków mięsa w supermarkecie,
Do tego są faszerowane chemią i nawadniane żeby zyskać wagę,
Szukam sposobu żeby to obejść i szukam kogoś kto temat przerabiał.
  • Odpowiedz
  • 0
No tak to się nie da. Szukaj na grupkach polskich na fb, u mnie niedaleko jest Polak który ściąga mięso z Holandii i Polski


@KedzioRRz: czemu nie jeśli mięso będzie z tańszych krajów niż Europa zachodnia?
Kupowałeś coś od tego gościa?
  • Odpowiedz
  • 2
ja z rzeczy zwięrzecych to tylko parówki, tuńczyki, śledzie, piersi z kurczaka, kiełbasy i kabanosy. Wołowina jest dla bogatych ludzi.


@Cechini_Mistrz: jak przejdziesz na keto to nie kupując węglowodanów będzie cię stać na więcej mięsa nawet wołowiny bo nią się mocno najesz
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: ale wiesz ze keto to tez dieta?
adamsowaanon
przedwczoraj, 19:39:15
"Nie rozumiem po co ludzie przechodzą na Diety, jakieś ucinanie kalorii, głodzenie się. Skoro ten okres jest mało przyjemny to wiadomo że dużo grubasów się po drodze wykruszy i znowu przytyje.

Sam jestem wysportowany i z atletyczna sylwetką ale to nie decyzja tylko styl życia.
I najgorszym koszmarem było by dla mnie przechodzić głodówki, albo inne chore diety.
"
  • Odpowiedz