Wpis z mikrobloga

Hej!

Może część z Was mnie pamięta, a może nie. Jakiś rok czy dwa lata temu trochę tutaj byłem i robiłem rozdajo z moimi produktami, a dokładniej naszyjnikami z żywicy epoksydowej w kształcie naturalnych żołędzi.

Od tamtego czasu, ze względów głównie prywatnych, musiałem wstrzymać działalność w tym zakresie. Jednak teraz chciałbym powoli do tego powrócić.

Pomyślałem, że dobrym (nie)pierwszym krokiem będzie pozbycie się części zapasów. W związku z tym organizuję #rozdajo jednego wisiorka miodowego na łańcuszku 60 cm + regulacja. Wyglądają jak prawdziwa kropla miodu lub bursztyn!

A w skrócie, co robię i czym jest mój produkt? Są to klasyczne wisiorki z żywicy epoksydowej z (głównie) suszonymi kwiatami, jednak w nietypowej odsłonie - wszystkie są w kształcie żołędzi z prawdziwymi, naturalnymi czapeczkami!

W porównaniu do innych podobnych produktów wyróżniam się:

- niespotykaną formą wisiorka
- wysoką jakością wykonania - wszystkie wisiorki są krystalicznie przejrzyste - i mam namyśli dokładnie to. Dzięki sprzętowi i procesowi odlewania, nie spotkacie w nich ani jednego pęcherzyka powietrza, jak w wielu innych tańszych produktach tego typu
- naszyjniki wykonane są w formie 3D - tzn. że można obserwować ich wnętrze z każdej strony.

Do wygrania dla jednego z plusujących (bez zielonek) jest jeden taki naszyjnik z pełnym pakowaniem na prezent + wysyłka na mój koszt. Wybiorę zwycięzcę przez jakiś #mirkolos dzisiaj ok. Godziny 22:30 i jutro wyślę paczkę :)

A jeżeli ktoś chciałby nie czekać szczęśliwy traf, tylko zamówić taki od razu, to mam jeszcze 4 sztuki do sprzedania w cenie 160 zł za komplet - wisiorek+łańcuszek+pakowanie w pudełko prezentowe+wysyłka do paczkomatu:) Zapraszam do kontaktu!

#diy #handmade #craft #natura #zadarmo
Mowi - Hej!

Może część z Was mnie pamięta, a może nie. Jakiś rok czy dwa lata temu t...

źródło: temp_file9022523984324381611

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
ładne, tylko czy nie przyciąga dzików? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Z tym poziomem realizmu to oczywiste, że przyciąga. Uważaj na siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mergan27:
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Dorken z poprzedniego działania mam sklep na etsy, ale obecnie nie ma jeszcze, e nowej oferty tam, jak że dopiero wracam. Ale masz potwierdzenie, że działałem i nie jestem oszustem ( ͡º ͜ʖ͡º) https://www.etsy.com/shop/CrystalOakCrafts

@marcinkaminskicon tak, zapraszam na pw :) @perdoo-pedro dzięki wielkie!
@krzyzakp za parę dni będę miał pewnie nowe z suszonymi kwiatami, myślę że na pewno coś jej wpadnie w oko :)
  • Odpowiedz