Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd wziąć znajomych/kobietę gdy ma się prawie 30 lat? Dawniej ci ich "przydzielali" z góry w szkole bo chodziłeś z nimi do klasy a teraz?
1) Próbowałem w internecie od grupek na fejsbuku ale każda martwa albo boty reklamowe albo faceci są "niemile widziani" bo każdą grupkę traktują jak portal randkowy.
2) Na apkach randkowych próbuje od wielu lat ale za mało par i nawet żadna nie odpisuje xD (nawet premium kupowałem xD)
3) Na żywo (jakieś wydarzenia) to sami młodzi ze swoimi grupkami a ludzi w moim wieku jest mało a jak już to każdy z żoną/dziećmi.
4) Gadkę o kursie tańca to i nam sprzedawali 10 lat temu i jak dzwoniłem to "potrzebujemy kobiet albo pary" xD.
5) Jakieś wolontariaty to cope bo średnia wieku uczestników to 13 lat z czego musisz mieć czas na to w tygodniu bo tego wymaga regulamin.
6) Wszystkie zajęcia dodatkowe w wojewódzkim są skierowane do dzieci albo emerytów.
7) W pracy znajomości trwają tyle ile przerwa obiadowa i każdy chce odbębnić swoje i wrócić do swojej rodziny.
Jakieś inne pomysły?

#wykop30club #wykop30plus #przegryw #agepill #znajomi #blackpill #samotnosc #tfwnogf #tinder #hobby #zainteresowania



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skąd wziąć znajomych/kobietę gdy ma się prawi...

źródło: 0b800ef0c267580b419c2775307d793a5f485f87c8a87cf66e74c4fc679d390c

Pobierz
  • 59
@mirko_anonim: nawet jak pozna się dziewczynę, która będzie zainteresowana to jak później wyjdzie, że nie masz znajomych to większości kobiet #!$%@? taki red flag, że automatycznie doklei łatkę #!$%@?, a może nawet połączy kropki i dojdzie do wniosku, że masz konto na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba, że jesteś chadem, wtedy sobie zracjonalizuje w głowie.
Jakieś kursy tańca czy tego typu gówno to wylęgarnia redpillowców
I bardzo ważna sprawa musisz wychodzić sam z inicjatywą, proponować spotkania, cisnąć innych i może zaskoczy. Trzeba przełamać strefę komfortu i stać się dynamiczniakiem. W szkole z automatu mogłeś nawet będąc spierdoxem mieć znajomych innych spierdoxów i utrzymywać te kontakty przez lata. Jak zawaliło się ten etap to musisz sam stać się teraz dynamiczny, żeby zdobyć znajomych. To ty musisz przejąć rolę wodzireja, który skrzykuje ludzi na wspólne wyjście. Nic z nieba
Gadkę o kursie tańca to i nam sprzedawali 10 lat temu i jak dzwoniłem to "potrzebujemy kobiet albo pary" xD.


@mirko_anonim: Akurat tę sprawę mocno spiepszyłeś. Są kursy tańca gdzie na zajęciach się tańczy tylko w stałej parze. I są kursy tańca gdzie się co chwila zmieniasz i z każdą kobietą co jest na sali będziesz ćwiczył co najmniej 2 razy w ciągu jednych zajęć.
Do tej pierwszej będą należeć szkoły
@KelThuzad2020:
No dlatego musi szukać młodszych i bezdzietnych znajomych, a nie korpo karierowiczów siedzących w pieluchach o mentalności emeryta. Ty mu radzisz redpillowe gówno, po którym stanie się beciakiem dla wyśmiewanej przez redpillowców kobiety po trzydziestce, czyli redpillowej ścianie xD
Przypominam przeciętnego redpillowca w szczycie SMV w wieku 35 lat, zgodnie w wykresem naczelnego Redpillowca - Rollo Tomassiego, który pod wpływem alkoholu i narkotyków miał wizję o szczycie SMV mężczyny w wieku 35 lat. Redpillowiec zbudował odpowiednie zasoby, #!$%@?ąc po 60h+ tygodniowo w korpo, ze stresu wjechał Norwood 6, reszta włosów co została siwa, zmarszczki jak u Pudziana w trakcie srania. Redpillowiec budował swoje zasoby z myślą o ciasnych studentkach, jednak jedyne
123454321 - Przypominam przeciętnego redpillowca w szczycie SMV w wieku 35 lat, zgodn...

źródło: redpillowiec

Pobierz
@123454321: Gardzę redpillem tak samo jak Puasami. Nie wiem o co tobie chodzi dokładnie. Ale dobra, skoro uważasz że chłop 30+ ma budować swój social circle w klubach rowerowo - babingtonnowych to okej. Powodzenia.

kobiety po trzydziestce, czyli redpillowej ścianie


Spotykam się z kobietami 23 - 30 lat i nie wiem co w tym złego. Zdarzyło mi się również kilka razy żonatego milfa puknąć. Baba jak to baba. Ma być tobie
@123454321: Jak dbasz tak masz. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Redpillowiec budował swoje zasoby z myślą o ciasnych studentkach, jednak jedyne zainteresowanie wzbudza u kobiet po redpillowej ścianie, które chcą się dobrać do jego zasobów


Zasoby buduje się z myślą o przyjemnym i bezstresowym życiu :)

60h+ tygodniowo


Lubie swoją prace. Mogę to robić nawet i 80 godzin w tygodniu :)
@KelThuzad2020: Tak gardzisz redpillem, że polecasz w innych wątkach.
Ty mu radzisz zostanie korpo karierowiczem i szukanie znajomych wśród innych korpo karierowiczów, dla których życie = praca i książki amerykańskich szarlatanów o samorozwoju. Ja mu radzę znalezienie przez zainteresowania, to że kiedyś nie robił czegoś nie znaczy, że mu się nie spodoba, czy to będą sporty walki czy bieganie, może stanie się to jego pasją i będzie to robić z ogromną
Ja mu radzę znalezienie przez zainteresowania, to że kiedyś nie robił czegoś nie znaczy, że mu się nie spodoba, czy to będą sporty walki czy bieganie, może stanie się to jego pasją i będzie to robić z ogromną przyjemnością.


Czy ty nie rozumiesz że ludzie 30+ nie są zainteresowani budowaniem głębszych relacji? Znajomośći przez sporty walki czy bieganie będą tylko powierzchowne i dotyczyć będą tylko tego zagadnienia. Oznacza to tyle że będziesz
@KelThuzad2020:
On pisał, że ma prawie 30 lat, więc może sobie młodszych ogarnąć 25-28 lat, którzy nie mają energii emeryta. Znajomości o sporty walki będą powierzchowne i dotyczyć będą tylko tego zagadnienia, a znajomości o konferencje branżowe, linkediny to będą oparte o #!$%@? o pracy. Będziecie się głaskać wzajemnie po jajach jakie to projekty zrobiliście, ile to nie zarobiliście dla korpo harując po 12h godzin dziennie.
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @KelThuzad2020: jedyny który rozumie xD umawiam się na sporty organizowane spontanicznie przez internet i nikt nie szuka tam znajomości, nawet nie gada ze sobą - przychodzą bo chcą grać, bo mają okienko wolne 2h w ciągu dnia a potem elo, powrót do rodziny i dzieci albo swoich spraw. W tym wieku nikt nie szuka znajomych bo każdy jest ustawiony i zarobiony. W tym wieku nie ma dużo
@mirko_anonim @123454321 : No o tym właśnie cały czas piszę. W jaki sposób chcesz budować relacje i znajomośći na wzór tych z lat szkolnych czy studenckich skoro masz do dyspozycji kilka godzin w tygodniu? Nawet jeśli uda Ci się zebrać drużynę pierścienia do wychodzenia w soboty na miasto, to gwarantuję że w momencie jak któryś z funfli pozna laskę to będzie koniec jego uczestnictwa w tej grupie.
@KelThuzad2020: no wiadomo, że nie zbudujesz tego co w latach szkolnych, to już nie wróci. Ale możesz próbować i gdzieś wyhaczysz kogoś z podobnymi problemami i dwa spierdoxy się dogadają. Niekoniecznie musi być drużyna pierścienia, gdzieś jednego poznasz, gdzie indziej innego i jakoś może będzie się to kręcić i raz na jakiś czas będziesz miał się z kim spotkać na piwo. Przecież tutaj na wykopie co chwila chłopy żalą się na
@mirko_anonim: Jeszcze do 35 roku życia dość regularnie uczęszczałem na przeróżne festyny, bo tam byli ludzie w różnym wieku, młodsi i starsi ale to już było beznadziejne.