Wpis z mikrobloga

#cex #konsole #xbox #zakupy #uzywane #scam #elektronika #wtf
Ktoś mi powie, czy CeX nie aktualizuje cen wszystkich? Szczególnie że widze całkowicie nowa oprawę na mobilnej wersji.
Głównie rozchodzi mi się o to, że uzywke series s (z padem??) Za 1200 zł gdzie nowka z gamepassem ba 3msc jest tańsza o 2 zł nawet XD. To samo one s, uzywany za 1000? Przecież to zart jeśli te ceny są prawdziwe u nich XDDD pytam tu bo ktoś może wie, kupował ostatnio czy coś bo mi to nie odpisuja na fb
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@kestar: A tak wgl, to tak ten xbox nowy jest na promce za 1198, szkoda ze bez kosztuje 200 zl wiecej tylko. I jeszcze mowia ze atrakcyjna dla osob wymieniajacych STARSZY SPRZET, ja nie wiem skoro oni tego xboxa ktorego sprzedaja za 1200, skupuja za 350, voucher 550. To ja nawet nie sprawdzam ile tego starego sprzetu trzeba miec i to w dobrym stanie XD
  • Odpowiedz
@kestar: Nie ma się co dziwić, to jest de facto sklep i swoją marżę też chcą dostać i wiadomo, że na własną rękę jak się ogarnie sprzedaż i kupno bezpośrednio, to wyjdzie się lepiej. Akurat jak przez te ich ceny czasami wyszedłem na swoje, bo gra pudełkowa, którą miałem do odsprzedania, miała cenę wysoką i dostałem zadowalającą cenę na voucher. Do tego znalazłem tytuł, który akurat miał dosyć zbliżoną cenę do
  • Odpowiedz
  • 0
@Obywatel_Kondominium: Wiadomo, tyle ze szkoda iz zmniejsza sobie kompletnie szanse tym. Juz omijajac to ze skupuja za 350 a sprzedaja jak nowa za 1200, prawie z tysiak przebity, ale #!$%@?. Wydaje mi sie ze serio licza, ze przyjdzie ktos i ja kupi albo te vouchery chociaz. Ogolnie raz sie zastanawialem ze sie trzymaja dobrze np. w takiej bdg gdzie maja juz pare moich rzeczy i od paru miesiecy nie moga sprzedac
  • Odpowiedz
  • 1
@kestar: Zreszta #!$%@? z tym series, najbardziej #!$%@? mnie fakt one s za 1000zl XD uzywany z padem, no jak na to maja takie same wytlumaczenie, gdzie wgl smieszne jest ze 10 letnia konsola jest 200 zl tansza tylko od najnwoszej generacji, to #!$%@? nie wiem, az zapytam o to tez
  • Odpowiedz